ادامه کمک رسانی‌های کمیته امداد فارس به حادثه دیدگان سیل شیراز/ منازل مددجویان بیمه حوادث هستند
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

ادامه کمک رسانی‌های کمیته امداد فارس به حادثه دیدگان سیل شیراز/ منازل مددجویان بیمه حوادث هستند

مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: تمامی منازل مددجویان سیل شیراز بیمه حوادث هستند و پیگیری دریافت خسارت از بیمه در حال انجام است. محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، در تشریح اقدامات کمیته امداد استان جهت آسیب دیدگان سیل اخیر شیراز و برخی […]

مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: تمامی منازل مددجویان سیل شیراز بیمه حوادث هستند و پیگیری دریافت خسارت از بیمه در حال انجام است.

محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، در تشریح اقدامات کمیته امداد استان جهت آسیب دیدگان سیل اخیر شیراز و برخی مناطق استان فارس، گفت: با همت خیرین و مردم نوع دوست استان فارس به حساب همه خانواده مددجویانی که در محله سعدی حضوردارند و در سیل اخیر متضرر شدند مبلغ یک میلیون تومان کمک نقدی بلاعوض امروز شنبه ۱۰ فروردین ماه واریز می‌شود.

وی افزود: جهت هر خانواده حداقل مبلغ ۵ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی در نظر گرفته شده است.

بذرافشان ادامه داد: خوشبختانه از قبل پیش بینی شده بروز حوادث غیرمترقبه انجام شده بود و همه منازل مددجویان بیمه حوادث هستند پیگیری دریافت خسارت از بیمه در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه تعمیرات جزئی وکلی جهت منازل بصورت بلاعوض کمک خواهد شد، اظهار کرد: به همه خانواده‌ها که وسایل زندگیشان ازجمله فرش، یخچال و. خسارت دیده شده به صورت کامل کمک خواهدشد.

مدیر کل کمیته امداد استان فارس تصریح کرد که اقدام لازم در خصوص ساخت یا خرید منازل درصورتیکه منازل مددجویان خسارت دیده قابل سکونت نباشد در دستور کار است.

بذرافشان با اشاره به توزیع اقلام ضروری مورد نیاز خانوار در بین خانواده‌های تحت پوشش محله سعدی به همت خیران و مردم نوع دوست، از حضور خیرین، گروه‌های جهادی، بسیجیان دلاور، سازمان‌های مردم نهاد، رسانه‌ها و خبرگزاری ها، بویژه مردم نوع دوست استان و ارگان هاو سازمان‌هایی که همیشه در کنار کمیته امداد یاریگر محرومان هستند تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/م

منبع

این مطلب را هم ببینید
داد و ستد ۱۹۶ میلیون سهم در بورس فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب