جاده قدیم یاسوج – شیراز جایگزین محور اصلی
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

جاده قدیم یاسوج – شیراز جایگزین محور اصلی

مسافران جاده شیراز – یاسوج از مسیر جایگزین استفاده کنند. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه‌های استان فارس، همه محور‌های ارتباطی استان باز است، اما بنا بر اعلام مسئولان در محدوده استان کهگیلویه و بویراحمد، انسداد مسیر در جاده شیراز – یاسوج وجود دارد. به گفته […]

مسافران جاده شیراز – یاسوج از مسیر جایگزین استفاده کنند.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه‌های استان فارس، همه محور‌های ارتباطی استان باز است، اما بنا بر اعلام مسئولان در محدوده استان کهگیلویه و بویراحمد، انسداد مسیر در جاده شیراز – یاسوج وجود دارد.

به گفته مسئولان تا رفع مشکل و بازگشایی مسیر اصلی، جاده فرعی و قدیمی یاسوج- شیراز در منطقه تنگ سرخ (گردنه وزگ ماه پرویز) محور جایگزین خواهد بود.

مسافرانی که از استان فارس قصد سفر به کهگیلویه وبویراحمد را دارند تا اطلاع ثانوی می‌توانند از مسیر‌های منتهی به مناطق جنوبی از سمت قائمیه، نورآباد -بابامیدان نیز تردد کنند.

همچنین مسیر جاده کاکان از سمت آبشار تنگ تامرادی که از مسیر‌های قدیمی است نیز می‌تواند راه دسترسی و گزینه دیگری برای مسافران و مردم استان فارس در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.

بر اساس داده‌های دریافتی از سامانه‌های هوشمند مرکز مدیریت راه‌ها و شعب راهداری سراسر استان فارس، در حال حاضر تمامی محور‌های شریانی استان باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.
انتهای پیام/م

آخرین وضعیت راه های استان فارس

منبع

این مطلب را هم ببینید
اجرای طرح فلوراید تراپی در زرقان فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب