روند عادی سازی مدارس آسیب دیده از سیل شیراز در الویت است
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

روند عادی سازی مدارس آسیب دیده از سیل شیراز در الویت است

معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش خبر داد:معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش گفت: تمام تلاش ما عادی سازی وضعیت مدارس تخریب شده در شیراز است. به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حجت الاسلام علی عسکری معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش در بازدید از مدارس آسیب دیده سیل اخیر در شیراز بیان کرد: خسارت‌های […]

معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش خبر داد:معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش گفت: تمام تلاش ما عادی سازی وضعیت مدارس تخریب شده در شیراز است.

روند عادی سازی مدارس آسیب دیده از سیل شیراز در الویت استبه گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حجت الاسلام علی عسکری معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش در بازدید از مدارس آسیب دیده سیل اخیر در شیراز بیان کرد: خسارت‌های وارده به مدارس در شیراز ارزیابی و جمع بندی بازدید‌ها به وزارت آموزش و پرورش گزارش می‌شود.

وی با اشاره به راه اندازی دوباره مدارس بعد از تعطیلات نوروزی تصریح کرد: تلاش می‌شود تمامی مدارس آسیب دیده تا بعد از تعطیلات به حالت عادی خود باز برگردد و دانش آموزان بتوانند به تحصیل خود در این مدارس ادامه دهند.

همچنین عسکر نجفی مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس بیان کرد: کتاب‌های درسی دانش‌آموزان در حادثه اخیر از بین رفته است، که با همکاری نوشت افزار‌ها و شهروندان در تلاش هستیم این کتاب‌ها را فراهم کنیم.

وی درباره اختصاص مدارس جایگزین برای تحصیل دانش آموزان افزود: این مدارس از نظر جمعیت دانش آموزی فضای بسیاری دارد و برای جابجایی باید بررسی های لازم  انجام شود شود، تا دانش آموزان در مدرسه خودشان تحصیل کنند.

انتهای پیام/ت

شرایط عادی‌سازی  مدارس تخریب‌شده در اولویت است

منبع

این مطلب را هم ببینید
کشف محموله سیگار قاچاق در مرودشت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب