مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز مطرح کرد:
وقوع کمترین میزان خاموشی در سیل شیراز
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز مطرح کرد: وقوع کمترین میزان خاموشی در سیل شیراز

[ad_1] مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز اعلام کرد که علی‌رغم وقوع سیل و مشکلات بعد از آن، به واسطه مدیریت مناسب بحران، شاهد کمترین میزان خاموشی در سطح شیراز و مناطق آسیب دیده از سیل بودیم. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی توزیع نیروی برق شیراز، جلال […]

[ad_1]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز اعلام کرد که علی‌رغم وقوع سیل و مشکلات بعد از آن، به واسطه مدیریت مناسب بحران، شاهد کمترین میزان خاموشی در سطح شیراز و مناطق آسیب دیده از سیل بودیم.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی توزیع نیروی برق شیراز، جلال زراعت پیشه ضمن ابراز تاسف از جان باختن شماری از هموطنان در سیل اخیر شیراز و ابراز همدردی با شهروندان سیلزده و آسیب دیده از سیل، گفت: علی رغم وقوع بارندگی شدید، سیل و بروز مخاطرات و مشکلات مختلف به واسطه آن، مدیریت بحران به شکل مطلوبی توسط این شرکت اجرا شد .

او یادآور شد: بارش باران از حوالی ساعت هشت صبح روز دوشنبه پنج فروردین در شیراز آغاز شد و حوالی ساعت ۱۰ شدت آن افزایش یافت و بعد از ساعتی، بخش های مختلف شهر را با مشکل مواجه کرد .

این مقام مسئول با تصریح اینکه شرکت توزیع نیروی برق شیراز، طی دو سال اخیر، شبکه های توزیع برق در قسمت های مختلف کلانشهر شیراز نوسازی و بهسازی شده بود، گفت: با توجه به برنامه ریزی های درازمدت و اجرای برنامه های مقاوم سازی شبکه های برق، خوشبختانه هیچ موردی از خاموشی به دلیل بارندگی یا جاری شدن سیلاب حادث نشد .

زراعت پیشه با بیان اینکه تمام تماس های وارده به مرکز ۱۲۱ فوریت های برق ضبط می شود، گفت: شواهد نشان می دهد که در ۲ روز بارندگی و وقوع سیلاب در بخش های مختلف شهر، خوشبختانه تعداد تماس های وارده و گزارش وقوع خاموشی، علی رغم وسعت آسیب، زیاد نبوده است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: روز پنجم فروردین ایستگاه برق دروازه قرآن و روز ۶ فروردین ایستگاه سعدی نه به دلیل مشکلات شبکه بلکه به واسطه حفظ ایمنی شهروندان و جلوگیری از بروز مشکلات ثانویه، به شکل دستی از مدار خارج شد .

زراعت پیشه با تصریح اینکه بعد از چند ساعت و با رفع مخاطرات ناشی از سیل، مراکز فوق نیز وارد مدار شد، گفت: اگرچه مشکل جاری شدن سیلاب در محدوده دروازه قرآن و هفت تنان بیش از سایر نقاط شدت داشت اما در سایر نقاط شهر نظیر چهارراه پانزده خرداد، بلوار امیرکبیر، بلوار زند، زیر گذر ریشمک ، کنار گذرهای رودخانه خشک، کمربندی حدفاصل پل امام حسن و … نیز شاهد آب گرفتگی نسبتا شدید و اخلال در فعالیتهای روزمره بودیم .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز با یادآوری اینکه سیل و سیلاب و آبگرفتگی معابر به تعدادی از پایه ها، پست های زیر زمینی و تابلوهای برق در معابر عمومی خساراتی وارد کرد، گفت: خوشبختانه به دلیل اقدامات مدیریت بحرانی که از گذشته در دستور کار قرار داشت و آمادگی کامل نیروهای عملیاتی در موقع بروز سیل شاهد بروز کمترین مشکل در برقرسانی به مشترکان بودیم .

زراعت پیشه با قدردانی از تمام مدیران و کارکنان شرکت توزیع برق و شرکت های پیمانکاری همکار، گفت: در مجموع، اقدامات هدفمند اجرایی شده براساس استانداردهای مدیریت بحران و حضور تمام نیروها و امکانات و تجهیزات شرکت توزیع نیروی برق شیراز در صحنه حادثه، عوامل تاثیرگذار بر حفظ پایداری شبکه علی رغم بالا بودن سطح و گستره مخاطره و بحران سیل شیراز بود .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز در عین حال گفت: با توجه به مشکلاتی که در خصوص آبگرفتگی برخی پست های زیرزمینی، وارد شدن صدمه به برخی پایه های شبکه و …. ایجاد شده بود، موضوعات مستندسازی شده و در آینده برای بهبود آنها برنامه ریزی شده و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
آغاز ثبت نام تسهیلات بافت‌های فرسوده در جهرم

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب