۲۰۰ هموطن سیل زده با قطار از شیراز به شهرهای خود اعزام شدند
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

۲۰۰ هموطن سیل زده با قطار از شیراز به شهرهای خود اعزام شدند

غلامحسین ولدی، شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به دنبال وقوع سیل در شیراز و پیرو مذاکره استاندار فارس و ستاد مدیریت بحران این استان با مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، با موافقت و دستور مدیر عامل راه آهن ایران، امکان انتقال هموطنان سیل زده و همچنین خودروهای آسیب دیده […]

غلامحسین ولدی، شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به دنبال وقوع سیل در شیراز و پیرو مذاکره استاندار فارس و ستاد مدیریت بحران این استان با مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، با موافقت و دستور مدیر عامل راه آهن ایران، امکان انتقال هموطنان سیل زده و همچنین خودروهای آسیب دیده آنها به شهرهای خودشان فراهم شد.
وی ادامه داد: بر این اساس، اداره کل راه آهن فارس با همکاری شرکت های حمل و نقل ریلی موفق شد که تعداد ۳۰ واگن لبه کوتاه به ظرفیت ۱۲۰ دستگاه خودرو و همچنین ٣٠٠ صندلی را برای جابه جایی مسافران به شکل رایگان به آسیب دیدگان اختصاص دهد.
ولدی بیان کرد: علاوه بر ۲۰۰ مسافر، ۵۵ دستگاه خودرو نیز در ایستگاه راه آهن شیراز بارگیری و آماده اعزام شده است.
مدیر کل راه آهن استان فارس اظهار داشت: روز گذشته (جمعه) نیز استاندار فارس با حضور در محل ایستگاه راه آهن شیراز، ضمن بدرقه هموطنان سیل زده برای عزیمت به شهرهایشان، در جریان روند اعزام هموطنان سیل زده و خودروهای آسیب دیده آنها قرار گرفت.
بارش شدید باران در روزهای پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد.
پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت.
ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند. در این میان، وضعیت منطقه سعدی وخیم تر از سایر نقاط بود.
۶۱۲۲ /۱۸۷۶

این مطلب را هم ببینید
تدوین کلیات تفاهم نامه همکاری پست فارس و پارک علم وفناوری

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب