دعوت از مردم شیراز برای حضور در مراسم ۱۲ فروردین
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

دعوت از مردم شیراز برای حضور در مراسم ۱۲ فروردین

شورای تبلیغات اسلامی فارس برای حضور در مراسم ۱۲ فروردین از مردم، گروه ها، احزاب و تشکل‌های وفادار به آرمان نظام اسلامی دعوت کرد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس، در اطلاعیه‌ای با اشاره به فرا رسیدن یوم الله ۱۲ فرودین و چهلمین سالگرد تثبیت و استقرار نظام جمهوری […]

شورای تبلیغات اسلامی فارس برای حضور در مراسم ۱۲ فروردین از مردم، گروه ها، احزاب و تشکل‌های وفادار به آرمان نظام اسلامی دعوت کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس، در اطلاعیه‌ای با اشاره به فرا رسیدن یوم الله ۱۲ فرودین و چهلمین سالگرد تثبیت و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران و تقارن آن با سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) یوم‌الله ۱۲ فروردین را تجلی واقعی و تجسم عینی ارادۀ ملّت بزرگ ایران اسلامی دانست.

دراین اطلاعیه از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان فارس دعوت شده تا در مراسم ویژه‌ای که در سراسر استان برگزار می‌شود حضور یابند و بار دیگر با آرمان و اهداف والای امام و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمایند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است:

یوم‌الله ۱۲ فروردین سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی مشارکت و همدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت و روز ثبت برگ زرینی دیگر بر تارک درخشان و تابناک مجاهدت‌های استقلال‌طلبانه و آزادیخواهانه تاریخ بشری است که می‌توان به جرأت آن را در تاریخ معاصر، بی‌نظیر دانست.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: ملت شجاع، مقتدر و غیور ایران اسلامی با حفظ وحدت حول محور ولایت در امتحانات بزرگ چهاردهه پایداری و به‌ویژه در سال گذشته، آگاهی، بصیرت، ایستادگی و عزم ملی خود را در تحقق شعار بنیادی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی اثبات کرد و با سربلندی و سرافرازی از کوران حوادث سال‌های اخیر عبور کرد تا نشان دهد همچنان در مسیر تحکیم حکومت الله ثابت‌قدم است.

این مطلب را هم ببینید
اجرای ۱۳ سایت برای توسعه پوشش سیار جاده‌ای

اکنون در طلیعۀ دهه پنجم حیات طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با عبوری سرافرازانه از چهار دهه گذشته، دوازدهم فروردین امسال را در شرایطی پیش رو داریم که ملت عزیز ایران و استان فارس، در آغاز سال نو و در کوران حوادث سیل اخیر، همچنان همدلی و وحدت خویش در کمک رسانی به مناطق و مردم آسیب دیده را تجربه کرده و در روز ۱۲ فروردین ماه، با حضور خود در مراسم پیش بینی شده درسطح استان، این روز را گرامی خواهند داشت.

شورای هماهنگی تبیغات اسلامی استان فارس در پایان این اطلاعیه اعلام کرد: بزرگداشت یوم الله ۱۲ فروردین در شیراز روز یکشنبه ۱۱ فروردین همزمان با شب شهادت حضرت امام موسی ابن جعفر ع) بعد از نماز مغرب وعشاء در شبستان حضرت امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ت

دعوت شورای تبلیغات اسلامی فارس از مردم برای گرامیداشت ۱۲ فروردین

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب