شهردار نانجینگ چین با شهروندان شیرازی ابراز همدردی کرد
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

شهردار نانجینگ چین با شهروندان شیرازی ابراز همدردی کرد

به گزارش دریافتی ایرنا، روابط و امور بین الملل شهرداری شیراز روز شنبه با انتشار پیام لان شائومین شهردار شهر نانجینگ (خواهر خوانده شیراز) خطاب به شهردار شیراز نوشت:از شنیدن خبر سیل شیراز که تلفات جانی و مالی سنگینی را به دنبال داشت، به شدت متاثر شدم. به نمایندگی از حکومت شهرداری خلق نانجینگ و […]

به گزارش دریافتی ایرنا، روابط و امور بین الملل شهرداری شیراز روز شنبه با انتشار پیام لان شائومین شهردار شهر نانجینگ (خواهر خوانده شیراز) خطاب به شهردار شیراز نوشت:از شنیدن خبر سیل شیراز که تلفات جانی و مالی سنگینی را به دنبال داشت، به شدت متاثر شدم. به نمایندگی از حکومت شهرداری خلق نانجینگ و همچنین از جانب خودم، ضمن عرض تسلیت به جنابعالی، مراتب همدردی عمیق خود را با خانواده بازماندگان، مصدومان و مردم مناطق سیل زده ابراز می دارم.
در ادامه این پیام آمده است: شیراز خواهر خوانده نانجینگ است و ما در این مصیبت همانند شهروندان شیراز احساس درد و رنج می کنیم. باور دارم با مدیریت شهری قوی این شهر، مردم شیراز در مدت زمان اندکی بر این مشکل فائق آمده و منازل خود را بازسازی خواهند کرد.
بر اساس این گزارش حیدر اسکندرپور شهردار شیراز و لان شائومین شهردار نانجینگ چین در اردیبهشت ۹۷ پیمان خواهرخواندگی دو شهر را امضا کردند.
۹۸۷۳ /۱۸۷۶

منبع

این مطلب را هم ببینید
گوشت شترمرغ و خواص آن
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب