تخلیه روستاهای حریم رودخانه خشک مانع از بروز مشکل شد
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

تخلیه روستاهای حریم رودخانه خشک مانع از بروز مشکل شد

سید کمال پاک فطرت شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سیل اخیر هرچند گریبان شهر شیراز را گرفت اما در روستاها مشکلات خاصی را نداشتیم و به جز یک چند مورد آبگرفتگی در روستاهای قره باغ، سلطان آباد و کرونی بود، در سایر بخش ها مشکل حادی نداشتیم.وی با اشاره به بازدید خود […]

سید کمال پاک فطرت شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سیل اخیر هرچند گریبان شهر شیراز را گرفت اما در روستاها مشکلات خاصی را نداشتیم و به جز یک چند مورد آبگرفتگی در روستاهای قره باغ، سلطان آباد و کرونی بود، در سایر بخش ها مشکل حادی نداشتیم.
وی با اشاره به بازدید خود از روستای کرونی شهرستان شیراز گفت: هم اینک در خارج طرح هادی این روستا، شاهد آبگرفتگی هستیم که تلاش نیروهای امدادی و خدماتی برای حل این مشکل ادامه دارد.
بارش شدید باران در روزهای پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد. پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت. ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند. در این میان، وضعیت منطقه سعدی وخیم تر از سایر نقاط بود.
ر ق/ ۲۰۲۷

منبع

این مطلب را هم ببینید
تکاپوی خرید در بازار تاریخی وکیل شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب