پرداخت تسهیلات به سیل زدگان فارس
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

پرداخت تسهیلات به سیل زدگان فارس

سرپرست معاونت عمرانی استانداری فارس از آغاز پرداخت تسهیلات جبران خسارت سیل به سیل زدگان خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، لقمانی سرپرست معاونت عمرانی استانداری فارس اظهار کرد: پرداخت تسهیلات بازسازی منازل خسارت دیده در سیل فارس از امروز آغاز شد. وی ادامه داد: این تسهیلات در شهر‌ها ۵۰ […]

سرپرست معاونت عمرانی استانداری فارس از آغاز پرداخت تسهیلات جبران خسارت سیل به سیل زدگان خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، لقمانی سرپرست معاونت عمرانی استانداری فارس اظهار کرد: پرداخت تسهیلات بازسازی منازل خسارت دیده در سیل فارس از امروز آغاز شد.

وی ادامه داد: این تسهیلات در شهر‌ها ۵۰ میلیون تومان با کارمزد ۵ درصد و ۱۲ میلیون تومان بلاعوض و در روستا‌ها ۴۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد و ۱۰ میلیون تومان بلاعوض پرداخت می‌شود.

لقمانی اضافه کرد: خسارت دیدگان می‌توانند با مراجعه به شعب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سراسر فارس و تشکیل پرونده، مقدمات بازسازی منازل را آغاز کنند.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری فارس همچنین با اشاره به پرداخت تسهیلات جبران خسارت به اسباب و اثاثیه و تعمیرات منازل تصریح کرد: برای هر کدام ۱۵ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد ۴ درصد و ۵ میلیون تومان بلاعوض داده می‌شود.

انتهای پیام/چ

پرداخت تسهیلات جبران خسارت سیل

منبع

این مطلب را هم ببینید
عزاداری شب تاسوعای حسینی در فارس/سلام بر علمدار کربلا + تصاویر
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب