طرح ساماندهی رودخانه و مسیل های شیراز تهیه می شود
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

طرح ساماندهی رودخانه و مسیل های شیراز تهیه می شود

به گزارش دریافتی ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در دیدار با محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام اضافه کرد: طی این دستور مقرر شد طرح های موجود به سرعت ارائه شود و در صورت نبودن چنین طرحی، طی دو ماه آینده تهیه شود. استاندار فارس ضمن ابراز تاسف از […]

به گزارش دریافتی ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در دیدار با محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام اضافه کرد: طی این دستور مقرر شد طرح های موجود به سرعت ارائه شود و در صورت نبودن چنین طرحی، طی دو ماه آینده تهیه شود.
استاندار فارس ضمن ابراز تاسف از واقعه ناگوار سیل و پیامدهای آن در شیراز افزود: به رغم تلاش‌های مستمری که انجام شده مردم در مناطق سیل زده با مشکلاتی مواجه هستند.
وی ادامه داد: خدمات لازم و اضطراری از طریق جمعیت هلال احمر و سایر دستگاه‌های خدمات رسان در حد مقدورات به آسیب دیدگان ارائه شده است.
استاندار فارس با اشاره به اینکه با حضور وزیر محترم‌ اطلاعات به عنوان نماینده ویژه رییس جمهوری، رییس سازمان برنامه و بودجه، وزیر بهداشت و وزیر ارتباطات تصمیمات خوبی برای رفع مشکلات گرفته شده است، عنوان کرد: در حال حاضر اسکان اضطراری آسیب دیدگان به اتمام رسیده و باید برای به جریان افتادن زندگی آنها اقدامات و برنامه ریزی‌هایی انجام شود.
استاندار فارس بیان کرد: کمیته‌های ارزیاب فعالیت خود را به منظور کارشناسی دقیق خسارات وارد شده در محله سعدی آغاز می کنند و اطلاعات صحیح را ارائه خواهند داد‌.
سیل های پنجم و ششم فروردین ۹۸ شیراز خساراتی به مردم وارد کرد.
۱۸۷۶

منبع

این مطلب را هم ببینید
آزمایشگاه متخلف در شیراز تعطیل شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب