کشف ۲۱۲ کیلو مواد مخدر در استان فارس
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

کشف ۲۱۲ کیلو مواد مخدر در استان فارس

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس از کشف ۲۱۲ کیلو مواد مخدر طی دو عملیات جداگانه خبر داد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سرهنگ "احمد رضا استوار" اظهارداشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "نی ریز" هنگام گشت زنی در محور" سیرجان – قطرویه" به یک دستگاه وانت مزدا […]

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس از کشف ۲۱۲ کیلو مواد مخدر طی دو عملیات جداگانه خبر داد.
کشف 212 کیلو مواد مخدر در استان فارس

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سرهنگ "احمد رضا استوار" اظهارداشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "نی ریز" هنگام گشت زنی در محور" سیرجان – قطرویه" به یک دستگاه وانت مزدا تک کابین مظنون و دستور ایست دادند که راننده خودرو اقدام به فرار کرد.
وی ادامه داد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز قاچاقچیان که عرصه را برخود تنگ می دیدند، خودرو را رها و با استفاده از موقعیت جغرافیایی منطقه و تاریکی هوا متواری شدند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس، گفت: در بازرسی از این خودرو، ۱۴۷ کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و تلاش برای دستگیری ۲ متهم متواری ادامه دارد.
سرهنگ "استوار" بیان کرد: همچنین مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر را با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی در یکی از ورودی های شهر شیراز توقیف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو نیز ۶۵ کیلو حشیش کشف و در این راستا ۲ متهم دستگیر شدند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس تأکید کرد: مقابله با مواد مخدر به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

منبع

این مطلب را هم ببینید
افزایش ۳۰۲ درصدی بارندگی در حوضه آبریز مهارلو_ بختگان؛ ۴۰ درصد تالاب مهارلو آبگیری شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب