ستاد اجرایی فرمان امام به سیل زدگان خدمات رسانی کرد
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

ستاد اجرایی فرمان امام به سیل زدگان خدمات رسانی کرد

به گزارش ایرنا محمد مخبر شنبه در حاشیه سفر خود به شیراز و پس از بازدید از روستای کرونی و منطقه سعدی شیراز و صحبت با خانواده‌های خسارت دیده در جمع خبرنگاران گفت: این ستاد ۱۰۰۰ بسته لوازم خانگی و ۲۰۰۰ پتو به خانواده های خسارت دیده از سیل کشور اهدا کرد. وی همچنین گفت: […]

به گزارش ایرنا محمد مخبر شنبه در حاشیه سفر خود به شیراز و پس از بازدید از روستای کرونی و منطقه سعدی شیراز و صحبت با خانواده‌های خسارت دیده در جمع خبرنگاران گفت: این ستاد ۱۰۰۰ بسته لوازم خانگی و ۲۰۰۰ پتو به خانواده های خسارت دیده از سیل کشور اهدا کرد.
وی همچنین گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای مردم ‌سیل‌زده ۷ استان گلستان، خراسان شمالی، مازندران، لرستان، خوزستان، فارس و خراسان جنوبی خدمات رسانی کرد و از اولین ساعات بروز سیل از طریق اعزام ادوات ترابری سنگین و سبک مورد نیاز در مناطق سیل‌زده و همچنین ارسال وسایل امدادی از قبیل چکمه، بیل، پلاستیک و گونی به مردم سیل‌زده اقدام کرد.
مخبر افزود: تیم های درمانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در قالب کاروان سلامت احسان با حضور در استان گلستان و استان خوزستان نسبت به درمان سانحه دیدگان در مناطق سیل‌زده اقدام کرد و گروه‌های جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز از دقایق ابتدایی در کنار مردم سیل‌زده حضور پیدا کردند و به امدادرسانی پرداختند.
وی اظهار کرد: اسکان سیل‌زدگان و تامین وسایل گرمازا و انواع البسه برای مردم سیل زده و همچنین تامین علوفه و غذای دام و حیوانات در مناطق سیل‌زده روستایی نیز از دیگر اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بود.
۹۸۷۳/ ۱۸۷۶

منبع

این مطلب را هم ببینید
بزرگترین دشت گل دیم دنیا باید بیشتر به مردم معرفی شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب