ابراز همدردی شهردار نانجینگ با شهروندان شیرازی
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

ابراز همدردی شهردار نانجینگ با شهروندان شیرازی

در پی وقوع سیل اخیر، شهردار نانجینگ چین با شهروندان شیرازی ابراز همدردی کرد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، لان شائومین شهردار شهر نانجینگ چین (خواهر خوانده شیراز) در پیامی خطاب به شهردار شیراز نوشت:از شنیدن خبر سیل شیراز که خسارات جانی و مالی سنگینی را به دنبال داشت، به شدت متاثر شدم و به […]

در پی وقوع سیل اخیر، شهردار نانجینگ چین با شهروندان شیرازی ابراز همدردی کرد.

ابراز همدردی شهردار نانجینگ با شهروندان شیرازیبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، لان شائومین شهردار شهر نانجینگ چین (خواهر خوانده شیراز) در پیامی خطاب به شهردار شیراز نوشت:از شنیدن خبر سیل شیراز که خسارات جانی و مالی سنگینی را به دنبال داشت، به شدت متاثر شدم و به نمایندگی از حکومت شهرداری خلق نانجینگ ضمن عرض تسلیت، مراتب همدردی عمیق خود را با خانواده بازماندگان، مصدومان و مردم مناطق سیل زده ابراز می‌دارم.

در ادامه این پیام آمده است: شیراز خواهر خوانده نانجینگ است و ما در این مصیبت همانند شهروندان شیراز احساس درد و رنج می‌کنیم. باور دارم با مدیریت شهری قوی این شهر، مردم شیراز در مدت زمان اندکی بر این مشکل فائق آمده و منازل خود را بازسازی خواهند کرد.

بر اساس این گزارش حیدر اسکندرپور شهردار شیراز و لان شائومین شهردار نانجینگ چین در اردیبهشت ۹۷ پیمان خواهرخواندگی دو شهر را امضا کردند.

انتهای پیام/ت

همدردی شهردار نانجینگ با شهروندان شیرازی

منبع

این مطلب را هم ببینید
پدر اهدای خون جهان در شیراز درگذشت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب