اجرای طرح فروش فوق العاده توسط اصناف خرامه
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

اجرای طرح فروش فوق العاده توسط اصناف خرامه

خرامه- رئیس اتاق اصناف خرامه گفت: به منظور حمایت از واحدهای صنفی و مردم طرح فروش فوق العاده در شهرستان اجرا شد. علیرضا ایزدی در گفتگو با سایت شیرازنیوز به نقل از مهر اظهار داشت: طرح نوروزی بازرسی از اصناف ۱۵ اسفندماه سال گذشته شروع شده و تا ۲۰ فروردین امسال ادامه می‌یابد و بازرسین […]

خرامه- رئیس اتاق اصناف خرامه گفت: به منظور حمایت از واحدهای صنفی و مردم طرح فروش فوق العاده در شهرستان اجرا شد.

علیرضا ایزدی در گفتگو با سایت شیرازنیوز به نقل از مهر اظهار داشت: طرح نوروزی بازرسی از اصناف ۱۵ اسفندماه سال گذشته شروع شده و تا ۲۰ فروردین امسال ادامه می‌یابد و بازرسین اتاق اصناف به همراه بازرسین اداره صنعت، معدن و تجارت به صورت شبانه روزی بر فعالیت واحدهای صنفی نظارت می‌کنند.

وی با بیان اینکه توسط اتحادیه‌های شهرستان پیرو ابلاغ اتاق اصناف به واحدهای صنفی اعلام شده است که بر روی کالاها قیمت درج شود، اظهار کرد: در زمینه درج قیمت بر روی کالا هیچ صنفی دچار تخلف نشده و همه اصناف شهرستان خرامه این مسئله را به نحو احسن رعایت کرده‌اند.

رئیس اتاق اصناف خرامه افزود: با همکاری اتاق اصناف، اداره دامپزشکی و اداره اماکن شهرستان دو واحد صنفی رستوران به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی در نگهداری فرآورده‌های خامی با دستور قضائی پلمب شدند و فرآورده‌های خامی معدوم شد.

ایزدی بیان کرد: اتحادیه‌های اصناف شهرستان خرامه پیش بینی‌های لازم را برای ارائه خدمات به مسافرین نوروزی را انجام داده‌اند و اصناف مورد نیاز به صورت شیفتی و نوبتی با ساعت کاری مشخص آماده ارائه خدمات بودند.

وی گفت: در اجرای طرح تنظیم بازار طی هماهنگی‌ها و جلساتی که با اداره صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، تعاونی روستایی و اتاق اصناف برگزار شد ۶۷ تن میوه شامل سیب سفید؛ سیب قرمز و پرتقال برای شهرستان خرامه از مرکز استان درخواست شده است که تاکنون عامل‌های توزیع ۴۷ تن میوه طرح تنظیم بازار دریافت و در حال توزیع هستند و برای دریافت مابقی مشکلی وجود ندارد.

این مطلب را هم ببینید
استان فارس ظرفیت افزایش حضور ۵۰ درصدی گردشگران را دارد

رئیس اتاق اصناف خرامه اضافه کرد: در ادامه اجرای طرح تنظیم بازار ۱۷ تن شکر، شش تن گوشت مرغ و دو تن گوشت منجمد گوساله و یک تن گوشت گرم گوسفندی در سطح شهرستان خرامه با قیمت مصوب تنظیم بازار توزیع شده است.

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب