معدوم سازی ۷۹۵ کیلو گرم مواد غذایی فاسد/۴ هزار مورد بازرسی بهداشتی
شنبه 30 مارس 2019 2 سال قبل

معدوم سازی ۷۹۵ کیلو گرم مواد غذایی فاسد/۴ هزار مورد بازرسی بهداشتی

نماینده معاونت بهداشت در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از معدوم سازی ۷۹۵ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی در استان خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، رضا کشاورز مویدی نماینده معاونت بهداشت در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه گفت: بازرسان سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هشتمین […]

نماینده معاونت بهداشت در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از معدوم سازی ۷۹۵ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی در استان خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، رضا کشاورز مویدی نماینده معاونت بهداشت در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه گفت: بازرسان سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هشتمین روز از سال جدید، سه هزار و ۹۹۱ مورد بازرسی بهداشتی را در کارنامه خود به ثبت رساندند.

وی افزود: از این تعداد، هزار و ۲۴۱ مورد مربوط به سنجش با تجهیزات پرتابل و هزار و ۶۴۶ مورد کلرسنجی آب‌های استان بوده است.

کشاورز مویدی در ادامه از ۶۹ مورد بازدید از مراکز و اماکن بین راهی در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و ادامه داد: این آمار‌ها حاکی ۸ معرفی دو مرکز متخلف بهداشتی به مراجع قضایی و شناسایی و معدوم سازی ۷۹۵  کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی است.

او در ادامه به ارائه ۷ هزار و ۱۲۴ مورد خدمت در مراکز خدمات جامع سلامت دانشگاه و واکسیناسیون ۱۵۳ نوزاد، طی ۲۴ ساعت نخست تولد، به عنوان بخش دیگری از خدمات حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ایام نوروز و در هشتمین روز از تعطیلات نوروز، اشاره کرد.
انتهای پیام/م

انجام ۴ هزار بازدید از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی

منبع

این مطلب را هم ببینید
توزیع ۱۴ تن شله زرد در شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب