بازدید نمایندگان وزیر از وضعیت مدارس آسیب دیده از سیل شیراز
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

بازدید نمایندگان وزیر از وضعیت مدارس آسیب دیده از سیل شیراز

[ad_1] معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل دفتر نظارت سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس به عنوان نمایندگان ویژه وزیر از مدارس آسیب دیده حادثه سیل اخیر درشیراز بازدید کردند . به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا، صبح شنبه ۱۰ فروردین حجت الاسلام علی عسکری و ماشاالله قاسمی، […]

[ad_1]

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل دفتر نظارت سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس به عنوان نمایندگان ویژه وزیر از مدارس آسیب دیده حادثه سیل اخیر درشیراز بازدید کردند .

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا، صبح شنبه ۱۰ فروردین حجت الاسلام علی عسکری و ماشاالله قاسمی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل دفتر نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور با هدف بررسی وضعیت مدارس آسیب دیده از سیل، به شیراز سفر و از آموزشگاه‌های احسان، شهید رحیم دل و خواجه نصیر طوسی بازدید کردند.

نمایندگان ویژه وزیر آموزش و پرورش پس از بازدید از مدارس آسیب دیده با حضور در منزل مرحوم محمودرضا ناصری که در حادثه سیل شیراز جان باخته است با خانواده وی دیدار و گفتگو کردند .

نمایندگان ویژه وزیر آموزش و پرورش همچنین در منزل یکی از فرهنگیان ناحیه ۳ شیراز که منزلش در حادثه سیل دچار آسیب جدی شده بود از نزدیک درجریان خسارت های وارده به وی قرار گرفت .

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش در حاشیه این بازدیدها، با اشاره به همراهی و نوع دوستی مردم شیراز  در پی وقوع سیل اخیر گفت : مردم شیراز خوش درخشیدند  و نماد ایثار اجتماعی را با روحیه مثبت اندیشانه، آگاهانه، مهمان دوستانه و نوع دوستانه خود به نوعی به تصویر کشیدند که از این جهت و منظر جهانی شدند .

حجت‌الاسلام علی عسکری گفت: وظیفه ما از نظر تعلیم و تربیت و نظام آموزشی ایجاب می کرد که به استان های سیل زده سفرکنیم و از نزدیک شاهد اتفاقات باشیم و از مدارس تخریبی بازدید داشته باشیم .

او اضافه کرد: انشاءاله ضمن دلجویی از خانواده های متوفی و عیادت از آسیب دیدگان این حادثه در بیمارستان، طی جلسه ای با حضور استاندار و سایر مسئولین استانی خسارت های به وجود آمده را برآورد  و جمع بندی کرده و به ستاد وزارت متبوع منعکس می کنیم .

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه طی روزهای آینده و با استفاده از فرصت تعطیلی مدارس، آموزشگاه‌های آسیب دیده از سیل در شیراز آماده خواهد شد، گفت: ان‌شاءالله در یک اقدام جمعی به عنوان تجدید عهد با مردم این منطقه و فرهنگیان عزیز در یک ایثار اجتماعی که خودشان این حماسه و ایثار را خلق کردند، ما هم شریک و سهیم بشویم و مسئولین در کنار مردم و فرهنگیان و دانش آموزان به ایفای نقش بپردازیم .

به گزارش ایسنا، در این بازدید مدیرکل آموزش و پرورش فارس و مسعود رضایی و علی اکبری نمایندگان مردم شیراز در مجلس نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
"گال"؛ نشانه‌ها و درمان

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب