تولد نوزاد با کمک سپید پوشان اورژانس شیراز
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

تولد نوزاد با کمک سپید پوشان اورژانس شیراز

مادر باردار با کمک سپیدپوشان اورژانس ۱۱۵ شیراز، نوزاد دختر خود را سالم به دنیا آورد. محمدرضا رستگار رئیس اورژانس شیراز در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، گفت: به دنبال تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ مبنی بر شروع درد‌های زایمان مادر باردار ۲۴ ساله، بلافاصله کارشناسان اورژانس پایگاه ۲۱۹ […]

مادر باردار با کمک سپیدپوشان اورژانس ۱۱۵ شیراز، نوزاد دختر خود را سالم به دنیا آورد.

محمدرضا رستگار رئیس اورژانس شیراز در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، گفت: به دنبال تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ مبنی بر شروع درد‌های زایمان مادر باردار ۲۴ ساله، بلافاصله کارشناسان اورژانس پایگاه ۲۱۹ شیراز به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از رسیدن پرسنل بر بالین مادر باردار به دلیل اینکه روند زایمان شروع شده بود و مجالی برای انتقال به مرکز درمانی نبود، عملیات تسهیل زایمان با کمک کارشناسان فوریت در مسیر انتقال به مرکز درمانی در آمبولانس انجام شد.

رستگار ادامه داد: خوشبختانه نوزاد دختر با کمک سپیدپوشان اورژانس متولد و مادر به همراه نوزاد با حال عمومی خوب به بیمارستان حضرت زینب (س) شیراز منتقل شد.

به گفته رئیس اورژانس شیراز، ارائه خدمات اورژانسی و کمک به زایمان مادرباردار توسط نیرو‌های اورژانس عباس فولادی و فردین دیانت انجام شد.
انتهای پیام/م

به دنیا آمدن نوزاد عجول در آمبولانس شیراز

منبع

این مطلب را هم ببینید
احداث موزه صنایع دستی و منبت آباده را دنبال می کنیم
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب