معدوم سازی بیش از ۴ تن مواد غذایی فاسد/تعطیلی دو مرکز متخلف
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

معدوم سازی بیش از ۴ تن مواد غذایی فاسد/تعطیلی دو مرکز متخلف

به همت بازرسان سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۴ هزار و دو کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی شناسایی و معدوم شد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، کرم توانی نماینده معاونت بهداشت در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه گفت: از سوی کارشناسان بهداشت دانشگاه، دو هزار و پانزده مورد بازرسی بهداشتی […]

به همت بازرسان سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۴ هزار و دو کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی شناسایی و معدوم شد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، کرم توانی نماینده معاونت بهداشت در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه گفت: از سوی کارشناسان بهداشت دانشگاه، دو هزار و پانزده مورد بازرسی بهداشتی به ثبت رسیده که از این تعداد، هزار و ۷۶۴ مورد مربوط به سنجش با تجهیزات پرتابل و هزار و ۳۳۱ مورد کلرسنجی آب‌های استان بوده است.

وی در ادامه از ۸۶۲ مورد بازدید از مراکز و اماکن بین راهی در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: این آمار‌ها حاکی از معرفی ۸ مرکز متخلف بهداشتی به مراجع قضایی و تعطیلی دو مرکز متخلف بین راهی و درون شهری است.

توانی ادامه داد: همچنین به همت بازرسان سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۴ هزار و دو کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی شناسایی و معدوم شد. 

نماینده معاونت بهداشت در ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه به ارائه ۷ هزار و ۶۰۶ مورد خدمت در مراکز خدمات جامع سلامت دانشگاه و واکسیناسیون ۸۳ نوزاد، طی ۲۴ ساعت نخست تولد، به عنوان بخش دیگری از خدمات حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ایام نوروز و در نهمین روز از تعطیلات نوروز، اشاره کرد.
انتهای پیام/م

منبع

این مطلب را هم ببینید
اعلام برنامه‌های هفته روابط عمومی در فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب