گازگرفتگی ۶ نفر در بیضا
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

گازگرفتگی ۶ نفر در بیضا

مسئول اورژانس۱۱۵ بیضا گفت: مسمومیت با گاز در بیضا ۶ نفر را راهی بیمارستان کرد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، مصطفی کشاورز دهقان مسئول اورژانس۱۱۵ بیضا اظهار کرد: با اعلام یک مورد گاز گرفتگی در باغ‌های شهیدآباد بلافاصله تیم اورژانس۱۱۵ بیضا برای بررسی صحنه و امداد رسانی به مصدومان به محل […]

مسئول اورژانس۱۱۵ بیضا گفت: مسمومیت با گاز در بیضا ۶ نفر را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، مصطفی کشاورز دهقان مسئول اورژانس۱۱۵ بیضا اظهار کرد: با اعلام یک مورد گاز گرفتگی در باغ‌های شهیدآباد بلافاصله تیم اورژانس۱۱۵ بیضا برای بررسی صحنه و امداد رسانی به مصدومان به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: تعداد ۶ نفر مصدوم بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در یک باغ ویلایی واقع در روستای شهیدآباد مورد مداوا قرار گرفتند.

مسئول اورژانس۱۱۵ بیضا اضافه کرد: علت حادثه نداشتن خروجی بخاری و سوخت شومینه گزارش شده، اما حال هر ۶ نفر نسبتا خوب گزارش شده و خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند و فقط مصدومان دچار سرگیجه و سردرد هستند که توصیه‌های لازم به آن‌ها انجام گرفت.

کشاورز دهقان، از همه شهروندان و مسافران نوروزی درخواست کرد در تعطیلات پایانی نوروز نکات ایمنی را رعایت کنند و از بردن زغال و پیکنیک در چادر و فضای بسته جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/چ

گازگرفتگی با گاز مونوکسیدکربن

منبع

این مطلب را هم ببینید
روزی برای موزه/ «پارس» قدیمی‌ترین موزه در فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب