فعالیت جهادی سازمان مردم نهادمحبین الرضا(ع) برای کمک به سیل زدگان
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

فعالیت جهادی سازمان مردم نهادمحبین الرضا(ع) برای کمک به سیل زدگان

سازمان مردم نهادمحبین الرضا(ع) فعالیت های جهادی، برای کمک به سیل زدگان را در راستای سازندگی و کمک به همنوعان انجام می دهد. دبیر سازمان مردم نهاد محبین الرضا(ع) درگفتگو با خبرنگار برنا از فارس اظهارداشت: سمن ما با رویکرد اعتقادی و مذهبی فعالیت خودرا آغاز کرده و براساس اهداف تعریف شده در اساسنامه  درهرفعالیت […]

سازمان مردم نهادمحبین الرضا(ع) فعالیت های جهادی، برای کمک به سیل زدگان را در راستای سازندگی و کمک به همنوعان انجام می دهد.
فعالیت جهادی سازمان مردم نهادمحبین الرضا(ع) برای کمک به سیل زدگان

دبیر سازمان مردم نهاد محبین الرضا(ع) درگفتگو با خبرنگار برنا از فارس اظهارداشت: سمن ما با رویکرد اعتقادی و مذهبی فعالیت خودرا آغاز کرده و براساس اهداف تعریف شده در اساسنامه  درهرفعالیت که امکان کمک به هم نوعان وجود داشت باشد  اعضاء همکاری خواهند کرد.
 سعید کریمی ادامه داد: در سیلاب اخیر شهر شیراز از  روز شروع سیل اعضاء سمن به صورت جهادی در  در دروازه قرآن و منطقه سعدی به یاری سیل زدگان شتافتند و بیش از ۱۰۰۰ وعده غذای گرم  توزیع کردند.
وی افزود: اعضاء سازمان مردم نهاد محبین الرضا(ع) همچنین در تخلیه منازل آسیب از گل و لای و آب گرفتگی   کوچه  19و ۴۷ وفایی و نارنجستان سعدی  به مردم کمک کردند.
دبیر سازمان مردم نهاد محبین الرضا(ع)  تاکید کرد: لیستی از اقلام مورد نیاز منازل آسیب دیده تهیه شد و وسائل مورد نیاز مانند تلویزیون، فرش  و پتو خریداری  شده و همچنین آمادگی لازم  برای تعمیر و نوسازی  منازل آسیب دیده توسط اعضاء سمن نیزاعلام شده است.

منبع

این مطلب را هم ببینید
کمک ۶۰۰ میلیون تومانی به آسیب‌دیدگان از کرونا در شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب