آخرین اطلاعات از وضعیت ترافیکی در محور‌های فارس/محورهای فارس لغزنده است/از تردد در کنارگذرهای رودخانه ها خودداری شود/در حال بروزرسانی
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

آخرین اطلاعات از وضعیت ترافیکی در محور‌های فارس/محورهای فارس لغزنده است/از تردد در کنارگذرهای رودخانه ها خودداری شود/در حال بروزرسانی

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس از آخرین اطلاعات وضعیت ترافیکی در محور‌های فارس خبر داد. احمدی مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، در خصوص وضعیت ترافیکی در محور‌های فارس اظهار کرد: در حال حاضر همه محور‌های استان باز، و تردد در آن‌ها به صورت عادی […]

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس از آخرین اطلاعات وضعیت ترافیکی در محور‌های فارس خبر داد.

احمدی مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، در خصوص وضعیت ترافیکی در محور‌های فارس اظهار کرد: در حال حاضر همه محور‌های استان باز، و تردد در آن‌ها به صورت عادی در جریان است.

وی ادامه داد: در مجموع تردد‌های جاده‌ای ۲۴ ساعت گذشته کشور، استان فارس در رتبه ششم قرار دارد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس اضافه کرد: در شبانه روز گذشته در مجموع حدود ۶۰ هزار خودرو وارد استان و حدود ۵۴ هزار خودرو از استان خارج شده است.

احمدی تصریح کرد: پر تردد‌ترین محور ورودی استان محور بوشهر- کازرون و پرتردد‌ترین خروجی محور آباده- شهرضا است.

وی بیان کرد: سه محور پر تردد استان به ترتیب شیراز- مرودشت، مرودشت- شیراز و کمربندی شیراز است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، اوج تردد محور‌های استان در ساعت ۱۸ تا ۱۹ و محور مرودشت- شیراز بالاترین تردد در ساعت اوج را داشته است.

احمدی گفت: متوسط تردد ساعتی در جاده‌های استان ۴۷۱ خودرو و متوسط سرعت ۸۵ کیلومتر برساعت بوده است.

وی اظهار کرد: از دروازه‌های شهر شیراز ۱۲۲ هزار خودرو وارد و ۱۲۰ هزار خودرو خارج شده است که پرتردد‌ترین ورودی محور مرودشت – شیراز و پرتردد‌ترین محور خروجی شیراز – مرودشت بوده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس تصریح کرد: در بخش حمل و نقل مسافر برون شهری استان از ابتدای طرح نوروزی (۲۳ اسفند ۹۷) تا روز گذشته ۲۹ هزار سفر انجام شده که در مجموع ۳۸۸ هزار مسافر جابجا شده اند.

این مطلب را هم ببینید
اجرای سریع طرح بازآفرینی شهری محله سعدی لازم است

دهقانی رئیس پلیس راه شمال استان فارس نیز در گفتگو با خبرنگار  شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، با اشاره به لغزندگی محورهای استان، اظهار کرد: رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کنند، فاصله طولی را با ماشین جلو رعایت کنند، با واحدهای امدادرسان در جاده ها بویژه پلیس راه همکاری داشته باشند، از انجام سفرهای غیرضروری خودداری کنند، وسایل ایمنی لازم همچون برف پاک کن و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

وی تصریح کرد: شهروندان برای پیگیری اطلاعات درخصوص محورهای استان با مرکز پیام و کنترل پیام ۲۱۸۲۵۷۰۴ تماس بگیرند.

شهرداری شیراز اعلام کرد: با توجه به بارش باران و پیش بینی تداوم بارش ها از شهروندان و مسافران تقاضا می شود از تردد در کنارگذرهای رودخانه خشک، ایستادن در کنار رودخانه و پل های ساخته شده روی آن جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/چ

وضعیت ترافیکی در جاده های فارس

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب