عضو مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد جوانان کشور:
برخی سیل را بهانه کردند تا دولت را ناکارآمد جلوه دهند
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

عضو مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد جوانان کشور: برخی سیل را بهانه کردند تا دولت را ناکارآمد جلوه دهند

عضو مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد جوانان کشور اعتقاد دارد که وقوع سیل در شیراز برای برخی بهانه‌ شد تا دولت را ناکارآمد جلوه داده و بر طبل ناامیدی بکوبند. به گزارش ایسنا منطقه فارس، بهرام حسین‌زاده یکشنبه ۱۱ فروردین در حاشیه دیدار با سمن‌های جوان در محله سعدی شیراز گفت: جوانان و سازمان‌های مردم […]

عضو مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد جوانان کشور اعتقاد دارد که وقوع سیل در شیراز برای برخی بهانه‌ شد تا دولت را ناکارآمد جلوه داده و بر طبل ناامیدی بکوبند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، بهرام حسین‌زاده یکشنبه ۱۱ فروردین در حاشیه دیدار با سمن‌های جوان در محله سعدی شیراز گفت: جوانان و سازمان‌های مردم نهاد جوانان در جریان سیل شیراز نشان دادند که بدور از هرگونه سیاسی کاری، چگونه می توان موفق و کارآمد عمل کرد.

او گفت: متاسفانه برخی افراد و گروه‌های سیاسی به جای همدردی با مردم و کمک به سیل زدگان، به دنبال مقاصد سیاسی جریان مورد حمایت خود هستند.

حسین‌زاده با بیان اینکه انتشار برخی مطالب، بیش از آنکه دلسوزی برای مردم و بیان دیدگاه‌های کارشناسانه و ارائه راهکار باشد، غرض ورزی سیاسی برای ناکارآمد نشان دادن دولت بود، گفت: در این شرایط چنین اقداماتی جز ناامید کردن مردم دست آوردی نخواهد داشت.

او با بیان اینکه امروز مردم به رویکردهای سیاسی نسبت به مسائل اجتماعی، اقبال نشان نمی‌دهند، گفت: آنچه سازمان‌های مردم‌نهاد و گروه‌های خودجوش مردمی در سیل شیراز انجام دادند، افتخار و عزت و سربلندی شیراز و شیرازیان را به دنبال داشت و نباید با سیاسی کاری این دست آورد را کمرنگ کرد.

این فعال اجتماعی تاکید کرد که سازمان‌های مردم نهاد جوانان نیز بدون توجه به چنین حاشیه‌سازی‌هایی تا آخرین لحظه در کنار دولت و مردم خواهند بود، گفت: همانگونه که تاکنون شاهد بودیم، جوانان از تمام توان خود با اخلاص و صداقت برای ارائه خدمات داوطلبانه و بی منت به مردم بهره برده‌اند.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
بازتاب بیانیه رهبری خطاب به جوانان در مطبوعات شیراز

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب