مسمومیت ۶ نفر براثر گازگرفتگی
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

مسمومیت ۶ نفر براثر گازگرفتگی

معاون اورژانس فارس خبر داد؛مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در شهرستان مرودشت ۶ نفر را راهی بیمارستان کرد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز،  بهناز رستگار فر معاون اورژانس فارس از مسمومیت ۶ نفر در مرودشت براثر گازگرفتگی خبر داد و گفت: این افراد به دلیل استنشاق گاز مونوکسید کربن دچار گازگرفتگی […]

معاون اورژانس فارس خبر داد؛مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در شهرستان مرودشت ۶ نفر را راهی بیمارستان کرد.

مسمومیت ۶ نفر براثر گازگرفتگیبه گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز،  بهناز رستگار فر معاون اورژانس فارس از مسمومیت ۶ نفر در مرودشت براثر گازگرفتگی خبر داد و گفت: این افراد به دلیل استنشاق گاز مونوکسید کربن دچار گازگرفتگی شدند.

وی افزود: در تماس تلفنی جداگانه با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ شهرستان مرودشت اعلام شد که هوشیاری ۶ نفر به دلیل گازگرفتگی از دست رفته است.

رستگار فر ادامه داد: ۲ دستگاه آمبولانس به همراه تکنسین به محل‌های حادثه اعزام شدند و پس از بررسی علائم حیاتی مصدومان به بیمارستان مطهری مرودشت منتقل شدند.

معاون اورژانس فارس تصریح کرد: خوشبختانه این حادثه هیچ فوتی بر جا نگذاشته است.

وی اضافه کرد: مسمومیت با گاز مونوکسید کربن هر ساله در فصول سرد و سفر‌های نوروزی باعث تلفات می‌شود، گرچه وسایل گرمازا، گرمابخش محیط زندگی هستند، اما رعایت نکردن اصول ایمنی در کاربرد آن‌ها می‌تواند بسیار خطرناک باشد.
انتهای پیام/م

گاز گرفتگی حادثه آفرید

منبع

این مطلب را هم ببینید
آغاز عملیات پیوند باغ‌های کُنار در لارستان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب