طغیان رود شاپورکازرون مشکلاتی برای روستاییان ایجاد کرد
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

طغیان رود شاپورکازرون مشکلاتی برای روستاییان ایجاد کرد

معاون شرکت آب و فاضلاب روستایی کازرون، یکشنبه گفت: بارندگی های چند روز اخیر و امروز در کازرون موجب بالا آمدن سطح آب رودخانه شاپور شد و آب تعدادی از روستاهای بخش مرکزی را که از طریق خط لوله رودخانه شاپور تامین می شد تا حدودی کدر و در بعضی روستاها گل الود کرد.مهدی طبایی […]

معاون شرکت آب و فاضلاب روستایی کازرون، یکشنبه گفت: بارندگی های چند روز اخیر و امروز در کازرون موجب بالا آمدن سطح آب رودخانه شاپور شد و آب تعدادی از روستاهای بخش مرکزی را که از طریق خط لوله رودخانه شاپور تامین می شد تا حدودی کدر و در بعضی روستاها گل الود کرد.
مهدی طبایی در گفت و گو با ایرنا ادامه داد: به محض اطلاع از این موضوع نسبت به خاموش کردن پمپ آب رودخانه شاپور اقدام شد و اینک آب روستاهای یاد شده از طریق چاه تامین می شود.
وی بیان کرد: این آلودگی جای نگرانی برای روستاهای در مسیر آب رودخانه شاپور ندارد چون با آزمایش های انجام شده مشخص شد آب مصرفی هیچ گونه مشکل غیر بهداشتی ندارد.
عباس صمیمی مسئول آبفای شهری کازرون هم گفت: برای شهروندان در شهر کازرون هیچ گونه جای نگرانی نیست و هیچ الودگی در آب شرب وجود ندارد.
بارندگی از اوایل یکشنبه ۱۱ فروردین در کازرون آغاز شده و بنا به پیش بینی اداره کل هواشناسی فارس اوج بارش ها در شامگاه این روز خواهد بود.
کازرون در ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز است.
۷۳۷۲/ ۱۸۷۶

منبع

این مطلب را هم ببینید
استحصال ۱۰ درصد کلزای کشور از مزارع فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب