راه های مواصلاتی استان فارس باز است
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

راه های مواصلاتی استان فارس باز است

شیراز _ رئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: تمامی راه های مواصلاتی استان فارس باز است اما رانندگان با احتیاط حرکت کنند. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، به نقل از معاونت اجتماعی فارس سرهنگ عبدالهاشم دهقانی ضمن تشریح وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان فارس، افزود: از صبح امروز یکشنبه ۱۱ فروردین […]

شیراز _ رئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: تمامی راه های مواصلاتی استان فارس باز است اما رانندگان با احتیاط حرکت کنند.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، به نقل از معاونت اجتماعی فارس سرهنگ عبدالهاشم دهقانی ضمن تشریح وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان فارس، افزود: از صبح امروز یکشنبه ۱۱ فروردین شاهد بارش باران در سطح استان و اکثر محورهای مواصلاتی هستیم.

وی گفت: با توجه به پیش بینی‌های سازمان هواشناسی و نظر به بارش‌های رگباری باران، احتمال آبگرفتگی معابر در سطح استان وجود دارد که کلیه مسافران و رانندگان باید ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، به هشدارهای پلیس توجه کنند.

رئیس پلیس راه شمالی فارس با بیان اینکه در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان باز است، افزود: از کلیه مردم عزیز تقاضا داریم از سفرهای غیر ضروری به استان فارس خودداری کنند و در صورت نیاز به سفر قبل از حرکت، از وضعیت محورهای مواصلاتی و سالم بودن وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنند.

دهقانی با اشاره به اینکه طبق پیش بینی‌ها بارندگی در سطح استان تا روز سه شنبه ادامه خواهد داشت، گفت: در حال حاضر ترافیک در کلیه محورهای مواصلاتی عادی و روان است.

رئیس پلیس راه شمالی فارس از رانندگان خواست تا ضمن رعایت سرعت مطمئنه در جاده‌ها، از سلامت سیستم بخاری، ترمز، برف پاک کن و روشنایی خودرو اطمینان حاصل کنند.

منبع

این مطلب را هم ببینید
برداشت بیش از ۱۱۰ هزار تن گندم در فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب