برپایی ۳۰ خیمه نسیم محبت در فارس
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

برپایی ۳۰ خیمه نسیم محبت در فارس

۳۰خیمه نسیم محبت در محل‌ های گردشگری استان فارس برپا شده است. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سلیمان مهدوی دبیرستاد امربه معروف ونهی از منکر استان فارس در بازدید از خیمه‌های نسیم محبت در پاسارگاد گفت: تاکنون ۳۰ خیمه نسیم محبت در استان فارس در محل‌های گردشگری راه اندازی شده، که خدماتی در قالب […]

۳۰خیمه نسیم محبت در محل‌ های گردشگری استان فارس برپا شده است.

برپایی ۳۰ خیمه نسیم محبت در فارسبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سلیمان مهدوی دبیرستاد امربه معروف ونهی از منکر استان فارس در بازدید از خیمه‌های نسیم محبت در پاسارگاد گفت: تاکنون ۳۰ خیمه نسیم محبت در استان فارس در محل‌های گردشگری راه اندازی شده، که خدماتی در قالب غرفه‌های مشاوره خانواده، سرگرمی کودکان و عفاف و حجاب با هدف ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: روزانه به طور میانگین نزدیک به ۵ هزار کودک به خیمه‌های نسیم محبت فارس مراجعه می‌کنند که از طریق نقاشی، داستان، شعر وبازی‌های عروسکی با مبانی دینی آشنا می‌شوند.

مهدوی تصریح کرد: ارائه مشاوره رایگان متخصصان در حوزه آموزش مهارت‌های دینی وخانوادگی وبرپایی نماز‌های جماعت در محل‌های بازدید گردشگران از دیگر برنامه‌های خیمه‌های نسیم محبت  در تعطیلات نوروزی است.

گفتنی است، این خیمه‌ها در مکان‌هایی مانند مراکز خدمات رفاهی بین راهی برپا شده است.

انتهای پیام/ت

برگزاری خیمه‌های نسیم محبت در فارس

منبع

این مطلب را هم ببینید
کشف بیش از ۵۰ کیلوگرم تریاک
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب