سیل زدگان محله سعدی شیراز وسایل گرمایشی دریافت کردند
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

سیل زدگان محله سعدی شیراز وسایل گرمایشی دریافت کردند

به گزارش دریافتی ایرنا ، روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس روز یکشنبه به نقل از مدیر عامل این جمعیت اعلام کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید و همچنین کاهش دمای هوا با هماهنگی های صورت گرفته توزیع وسایل گرمایشی برای سیل زدگان به خصوص آسیب دیدگان محله سعدی در دستور کار […]

به گزارش دریافتی ایرنا ، روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس روز یکشنبه به نقل از مدیر عامل این جمعیت اعلام کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید و همچنین کاهش دمای هوا با هماهنگی های صورت گرفته توزیع وسایل گرمایشی برای سیل زدگان به خصوص آسیب دیدگان محله سعدی در دستور کار قرار گرفت.
حسین درویشی ادامه داد: بیش از ۱۰۰ دستگاه چراغ والور توسط یک دستگاه خودرو امدادی و ۲ خودرو آفرود به مناطق سیل زده اعزام شد که پس از شناسایی خانوارهای نیازمند بین آنان توزیع شده است.
وی خاطرنشان کرد: نجاتگران جمعیت هلال احمر شیراز همچنان به ارزیابی این محله ادامه می دهند و در صورت نیاز، توزیع اقلام گرمایشی ادامه خواد داشت.
پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت.ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه از جمله منطقه سعدی با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند.
۷۳۷۵/۶۱۱۳

منبع

این مطلب را هم ببینید
صعود ژیمناستیک کار فارس به فینال جام جهانی ژیمناستیک
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب