خدمات ویژه بیمه سلامت به سیل زدگان شیراز
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

خدمات ویژه بیمه سلامت به سیل زدگان شیراز

شیراز _ مدیرکل بیمه سلامت استان فارس از ارائه خدمات ویژه به سیل زدگان محلات شیراز خبر داد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، فرهاد لطفی، گفت: در راستای ارائه خدمت از سوی بیمه سلامت به سیل زدگان شهرستان شیراز شهروندان اهالی منطقه سعدی، نصر آباد و سلطان آباد می‌توانند تنها با مراجعه […]

شیراز _ مدیرکل بیمه سلامت استان فارس از ارائه خدمات ویژه به سیل زدگان محلات شیراز خبر داد.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، فرهاد لطفی، گفت: در راستای ارائه خدمت از سوی بیمه سلامت به سیل زدگان شهرستان شیراز شهروندان اهالی منطقه سعدی، نصر آباد و سلطان آباد می‌توانند تنها با مراجعه به دفتر پیشخوان دولت منطقه سعدی با پرداخت مبلغ ۲۰۰ تومان دفترچه المثنی بیمه سلامت دریافت این طرح تا پایان روز ۲۰ فرودین ادامه دارد.

وی با بیان اینکه بر اساس آمارها جمعیتی بالغ بر یک هزار اهالی منطقه سعدی تحت پوشش بیمه سلامت هستند که می‌توانند از این خدمت استفاده کنند گفت: این خدمت ویژه سیل زدگانی است در حادثه سیل شیراز اسناد آنان در سیل مخدوش شده و به همین منظور با هماهنگی که از سوی رئیس مرکز بهداشت شهدای والفجر دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام شده ساکنین مناطق سیل زده می‌توانند با مراجعه به دفتر پیشخوان دولت منطقه سعدی از این خدمت ویژه برخوردار شوند.

لطفی اضافه کرد: دیگر خدمتی که برای اهالی این منطقه در نظر گرفته شده ارائه خدمات دارویی و بیمارستانی است که بستری شدگان بیمه سلامت بدون دفترچه با اعلام کد ملی خود دریافت کند و در خصوص خدمات دارویی نیز تنها با پرداخت ۳۰ درصد فرانشیز دارو دریافت می‌کنند.

مدیر کل بیمه سلامت استان فارس یادآور شد: در تعرفه جدید سال ۹۸ بیمه شدگان برای دریافت المثنی دفترچه بیمه سلامت مبلغ ۹ هزار تومان و صدور دفترچه مبلغ سه هزار تومان پرداخت و دفترچه دریافت می‌کنند.

لطفی گفت: هم اینک جمعیتی بالغ بر دو میلیون و ۹۶۰ هزار نفر در استان فارس تحت پوشش بیمه سلامت ایرانیان قرار دارند و چنانچه مشکلاتی مشاهده شود آنان می‌توانند از طریق سامانه پاسخگویی ۱۶۶۶ مشکلات خود را مطرح کرده تا پیگیری شود.

منبع

این مطلب را هم ببینید
افتتاح و آغاز ساخت ۸ طرح عمرانی خدماتی در ارسنجان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب