کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم تریاک در داراب
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم تریاک در داراب

فرمانده انتظامی داراب از کشف ۴۴ کیلو و ۱۲۰ گرم تریاک و توقیف ۲ دستگاه خودرو در آن شهرستان خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ عبدالرضا ضربت فرمانده انتظامی داراب گفت: مأموران انتظامی این شهرستان در پی کسب خبری مبنی بر ورود ۲ محموله مواد مخدر به داراب، موضوع […]

فرمانده انتظامی داراب از کشف ۴۴ کیلو و ۱۲۰ گرم تریاک و توقیف ۲ دستگاه خودرو در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ عبدالرضا ضربت فرمانده انتظامی داراب گفت: مأموران انتظامی این شهرستان در پی کسب خبری مبنی بر ورود ۲ محموله مواد مخدر به داراب، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران موفق شدند پس از اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، طی یک اقدام غافلگیرانه، ۲ دستگاه خودرو ولیکس و پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر در ورودی این شهر را شناسایی و توقیف کنند.

سرهنگ ضربت با اشاره به اینکه در بازرسی از این دو خودرو، در مجموع میزان ۴۴ کیلو و ۱۲۰ گرم تریاک کشف شد، بیان کرد: در این عملیات ۵ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

وی تاکید کرد: پلیس در راستای وظایف ذاتی خود در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر، تلاش‌های شبانه روزی را برای افزایش احساس امنیت در جامعه انجام می‌دهد.

انتهای پیام/چ

کشف مواد مخدر در داراب

منبع

این مطلب را هم ببینید
تولد گوزن زرد در ارسنجان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب