توزیع ۳ تن آش و حلیم بین سیل‌زدگان شیراز
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

توزیع ۳ تن آش و حلیم بین سیل‌زدگان شیراز

رئیس اتحادیه پزندگان شیراز گفت: ۳ هزار کیلو آش و حلیم در بین سیل‌زدگان شیراز توزیع شد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، احمدرضا وردی‌زاده رئیس اتحادیه پزندگان شیراز با بیان اینکه از همان عصر روز پنجم فرودین‌ماه اعضای اتحادیه پزندگان شیراز برای طبخ و توزیع آش، حلیم و فرنی در بین […]

رئیس اتحادیه پزندگان شیراز گفت: ۳ هزار کیلو آش و حلیم در بین سیل‌زدگان شیراز توزیع شد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، احمدرضا وردی‌زاده رئیس اتحادیه پزندگان شیراز با بیان اینکه از همان عصر روز پنجم فرودین‌ماه اعضای اتحادیه پزندگان شیراز برای طبخ و توزیع آش، حلیم و فرنی در بین مسافران نوروزی و سیل‌زدگان پای کار آمدند، اظهار کرد: تاکنون زیر نظر اتحادیه پزندگان ۳ هزار کیلوگرم آش، حلیم، فرنی در بین سیل‌زدگان توزیع شده است.

وی افزود: علاوه بر این ۳ تن، تعدادی از اعضا صنف پزندگان نیز با حضور در محله سعدی و محل اسکان مسافران نوروزی در مدارس، سالن‌های ورزشی و شرکت نمایشگاه بین‌المللی فارس اقدام به توزیع، آش رشته، حلیم بادمجان، کوفته سبزی کرده‌اند.

رئیس اتحادیه پزندگان شیراز ادامه داد: با وجود گران شدن اقلام مواد غذایی همچون پیاز، گوشت، خرده برنج و روغن، مواد پخت آش و حلیم توسط اعضای صنف تامین شده است.

دبیر اتاق اصناف مرکز فارس اضافه کرد: بعد از وقوع سیل در شیراز با مدیریت خوبی که بسیج اصناف داشتند همه اتحادیه‌ها به میدان آمدند و در کار خیر از هم سبقت گرفتند به طوری که در حال حاضر همه اصناف از جمله صنف تعمیرات وسایل برقی، تعمیرات موبایل، تعمیرات خودرو، درودگرن، قالیشویان، رستوران‌دارن، فست‌فودها، میوه‌فروشان، تعمیرات خودرو و فروشندگان وسایل یدکی همه در حال خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان هستند و مردم نیز حضور اصناف را در کنار خود احساس می‌کنند.

انتهای پیام/چ

توزیع آش و حلیم بین سیل‌زدگان شیراز

منبع

این مطلب را هم ببینید
توقیف اتوبوس حامل گوشی قاچاق در فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب