توزیع ۱۰ هزار کیسه زباله در فسا
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

توزیع ۱۰ هزار کیسه زباله در فسا

شهرداری فسا ۱۰ هزار کیسه زباله در روز طبیعت توزیع می‌کند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، صفرپور معاون خدمات شهری شهرداری فسا گفت: توزیع کیسه‌های زباله از ساعات اولیه روز ۱۳ فروردین در دو ورودی شهر فسا با حضور ۲۰ نفر از نیرو‌های شهرداری و گروه‌های مردمی و حامیان محیط زیست انجام می‌شود. وی بیان […]

شهرداری فسا ۱۰ هزار کیسه زباله در روز طبیعت توزیع می‌کند.

توزیع ۱۰ هزار کیسه زباله در فسابه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، صفرپور معاون خدمات شهری شهرداری فسا گفت: توزیع کیسه‌های زباله از ساعات اولیه روز ۱۳ فروردین در دو ورودی شهر فسا با حضور ۲۰ نفر از نیرو‌های شهرداری و گروه‌های مردمی و حامیان محیط زیست انجام می‌شود.

وی بیان کرد: این کیسه‌های مخصوص جمع آوری زباله در خروجی شهر فسا پل شهید خوش نیت به سمت منطقه باراشلو و فاز ۵ شهرک الزهرا توزیع می‌شود تا شهروندان در طول روز هرگونه زباله و پسماند خود را درون کیسه زباله بگذارند.

صفرپور از شهروندان و خانواده‌ها درخواست کرد کیسه‌های مخصوص جمع آوری زباله را همراه داشته باشند و در پایان روز همه زباله‌ها را جمع آوری و از رهاسازی آن در مناطق کوهستانی، جنگل، کنار چشمه‌ها و بوستان‌ها خودداری کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری فسا تصریح کرد: شهروندان در زمان بازگشت به شهر، زباله‌های خود را در مکان‌های مشخص شده بگذارند تا ماموران شهرداریزباله‌ها را به سایت دفن زباله شهر فسا انتقال دهند.

انتهای پیام/ت

توزیع کیسه زباله در فسا

منبع

این مطلب را هم ببینید
چگونه مهارت جراتمندی را در خود پرورش دهیم؟
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب