اقرار سارقان به ۱۷ فقره سرقت
یکشنبه 31 مارس 2019 2 سال قبل

اقرار سارقان به ۱۷ فقره سرقت

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کازرون از دستگیری ۱۱ سارق در کازرون و اقرار آن‌ها به ۱۷ فقره سرقت خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ احمدیان جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کازرون اظهار کرد:  در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در ۷۲ساعت گذشته با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی، […]

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کازرون از دستگیری ۱۱ سارق در کازرون و اقرار آن‌ها به ۱۷ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ احمدیان جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کازرون اظهار کرد:  در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در ۷۲ساعت گذشته با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی، ماموران موفق شدند ۱۱ نفر سارق را دستگیر که به ۱۷ فقره سرقت اقرار کردند و با تشکیل پرونده مقدماتی به مقام قضایی معرفی شدند.

وی بیان کرد: سرقت اماکن خصوصی، سرقت لوازم و تجهیزات درون خودرو از جمله موضوعاتی است که در این شهرستان از حساسیت بیشتری برخوردار است و به همین منظور کشف این گونه سرقت‌ها در اولویت بیشتری قراردارد.

احمدیان از شهروندان خواست برای پیشگیری از سرقت، بیشتر احتیاط کنند و در ایام عید نوروز منزل خود را خالی از سکنه نگذارند و هشدار‌های پلیس را جدی بگیرند و در صورت هرگونه مشکل با تلفن ۱۱۰تماس بگیرند.

انتهای پیام/چ

دستگیری سارقان در کازرون

منبع

این مطلب را هم ببینید
اولین رویداد توانمندسازی مدیران فضای مجازی برگزار می‌شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب