جزئیات کمک به مالکان خودرو‌های آسیب دیده سیل شيراز
پنج‌شنبه 28 مارس 2019 2 سال قبل

جزئیات کمک به مالکان خودرو‌های آسیب دیده سیل شيراز

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما مرکز فارس، فرماندار شیراز گفت: در سفر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزرای اطلاعات و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شیراز، تمهیدات خوبی برای کمک به خسارت دیدگان از سیل شیراز اندیشیده شد.محمد رضا امیری افزود: در پی تمهیدات صورت گرفته […]

پرداخت خسارت و تسهیلات به سیل زدگانبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما مرکز فارس، فرماندار شیراز گفت: در سفر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزرای اطلاعات و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شیراز، تمهیدات خوبی برای کمک به خسارت دیدگان از سیل شیراز اندیشیده شد.
محمد رضا امیری افزود: در پی تمهیدات صورت گرفته از سوی دولت، میزان خسارات وارد شده به خودرو‌های آسیب دیده در سیل دروازه قرآن شیراز به صورت کارشناسی ارزیابی شده است.
وی گفت: مالکانی که پیش از این نسبت به بیمه بدنه خودرو‌های خود اقدام کرده بودند، طبق تعهدات بیمه خسارت خود را دریافت می‌کنند.
فرماندار شیراز افزود: اتومبیل‌هایی که بیمه بدنه نداشته اند، با توجه به میزان خسارت وارد شده تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال به صورت بلاعوض از کمک دولت برخوردار می‌شوند و در صورت نیاز، تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت می‌کنند.
امیری گفت: تا شامگاه چهارشنبه، مجموع خودرو‌های آسیب دیده از حادثه سیل شیراز ۲۴۴ دستگاه خودرو بود.
وی درمورد خودرو‌های آسیب دیده که توسط مالکان به پارکینگ‌ها و منازل منتقل شدند نیز گفت: کارشناسان نیروی انتظامی از مکان‌های نگهداری این خودرو‌ها بازدید و صورت جلسه‌ای تنظیم کرده اند و مالکانی که هنوز خودروی آن‌ها کارشناسی نشده است، مراتب را به اطلاع نیروی انتظامی برسانند تا از خودروی آن‌ها کارشناسی و برای آن پرونده تشکیل شود.
فرماندار شیراز افزود: خودرو‌های آسیب دیده در سیل دروازه قرآن شیراز با تمهیدات انجام شده به صورت حمل و نقل ریلی و تریلر‌های حمل خودرو به شهر‌های زادگاه مسافران منتقل می‌شود و بابت حمل این خودروها، هزینه‌ای از هم وطنان گرفته نمی‌شود.
بارش شدید باران در روز‌های پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد و ۱۹ کشته، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودرو‌های در حال عبور برجای گذاشت.
ششم فروردین نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آب گرفتگی منازل و معابر روبرو شد.

منبع

این مطلب را هم ببینید
سفر وزیر جهاد کشاورزی به فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب