آماده‌باش سه‌شیفت نیروهای خدمات شهری
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

آماده‌باش سه‌شیفت نیروهای خدمات شهری

[ad_1]  شهردار منطقه یک شیراز در حاشیه جلسه مدیریت بحران این منطقه گفت: نیروهای اجرایی، تا عادی‌شدن وضعیت آب‌و‌هوایی، به صورت سه‌شیفت در سطح منطقه آماده خدمت خواهند بودند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر اسماعیلی از آماده‌باش نیروهای خدمات شهری این منطقه برای مواجهه با تاثیرات بارندگی‌های مداوم خبر داد.  شهردار منطقه […]

[ad_1]

 شهردار منطقه یک شیراز در حاشیه جلسه مدیریت بحران این منطقه گفت: نیروهای اجرایی، تا عادی‌شدن وضعیت آب‌و‌هوایی، به صورت سه‌شیفت در سطح منطقه آماده خدمت خواهند بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر اسماعیلی از آماده‌باش نیروهای خدمات شهری این منطقه برای مواجهه با تاثیرات بارندگی‌های مداوم خبر داد.
 شهردار منطقه یک اظهار داشت: بر اساس اخطارهای هواشناسی و نکاتی که شهردار شیراز ابلاغ کرده‌است، خدمات شهری منطقه مهیای خدمات رسانی است. اسماعیلی ادامه داد: لایروبی کانالهای خروج آب به طور کامل انجام شده و در صورت شدت‌گرفتن بارش‌ها، نقشی تاثیرگذار در هدایت آب‌های سطحی و کاهش حجم آب‌گرفتگی خواهد داشت. تجهیزات تخلیه و پمپ‌های مکانیکی آماده استفاده هستند.
شهردار منطقه یک همچنین از شهروندان خواست هر گونه معضل خدماتی، آب‌گرفتگی و تجمع زباله را به سامانه اطلاع‌رسانی مدیریت شهری (۱۳۷) گزارش دهند.

منبع

این مطلب را هم ببینید
معاون فرهنگی و امور جوانان استان فارس:رفتار مدیریتی استاندار در ماجرای سیل شیراز باید به الگو تبدیل شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب