حضور پررنگ پلیس در منطقه سیل زده فارس
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

حضور پررنگ پلیس در منطقه سیل زده فارس

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به حضور پر رنگ پلیس در منطقه سیل زده شیراز، گفت: امنیت و آرامش اولویت اصلی پلیس در جریان کمک رسانی به مناطق سیل زده است. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سرهنگ "احمد رضا استوار" ، پیرامون اقدامات پلیس فارس در حادثه […]

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به حضور پر رنگ پلیس در منطقه سیل زده شیراز، گفت: امنیت و آرامش اولویت اصلی پلیس در جریان کمک رسانی به مناطق سیل زده است.
حضور پررنگ پلیس در منطقه سیل زده فارس

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سرهنگ "احمد رضا استوار" ، پیرامون اقدامات پلیس فارس در حادثه سیل اخیر شیراز، اظهارداشت: در سطح استان فارس با توجه به بارندگی های صورت گرفته شاهد وقوع سیلاب در دروازه قرآن و محله "سعدی" شیراز بودیم.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی با فرماندهی و مدیریت مطلوب سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان، در جریان کمک رسانی به مناطق سیل زده بسیار جدی عمل کرده و از همان ابتدای بحران با برنامه های هدفمند و بهره گیری از تمام امکانات موجود در میدان حاضر شدند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس تصریح کرد: پس از تلاش های شبانه روزی پلیس، نیروهای امدادی و همکاری خوب مردم، حجم آب در مناطق سیل زده کاهش یافته و روند امداد رسانی به سیل زدگان سرعت بیشتری گرفت.
سرهنگ "استوار" با اشاره به حضور گشت های ویژه پلیس در مناطق سیل زده محله "سعدی" شیراز، افزود: در حال حاضر امنیت و آرامش کامل در این منطقه فراهم است.
این مقام انتظامی با اشاره به آغاز بارش باران در سطح استان فارس، گفت: از مردم درخواست می شود با توجه به شرایط جوی موجود از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس افزود: در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها به صورت روان صورت می پذیرد.
سرهنگ "استوار" گفت: به رانندگان توصیه می شود قبل از سفر باک بنزین خود را پر کرده، از سالم بودن برف پاک کن ها، سیستم بخاری و ایمنی خودروی خود اطمینان حاصل نمایند؛ همچنین قبل از سفر از وضعیت جاده ها و محورهای مواصلاتی مطلع شوند.

منبع

این مطلب را هم ببینید
واکنش کاربران فضای مجازی به موضوع اخراج اتباع افغان/ کنارهم هستیم
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب