اسکان یک میلیون ۷۲۶ هزار نفرروز مهمان نوروزی در مدارس فارس
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

اسکان یک میلیون ۷۲۶ هزار نفرروز مهمان نوروزی در مدارس فارس

مدیرکل آموزش و پرورش فارس؛مدیرکل آموزش و پرورش فارس از پذیرش و اسکان یک میلیون ۷۲۶ هزار نفرروز مهمان نوروزی تاصبح دوازدهم فروردین۹۸ در مدارس و اماکن وابسته به اموزش و پرورش فارس خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز،  علی عسکرنجفی مدیرکل آموزش و پرورش فارس درخصوص آخرین امار اسکان […]

مدیرکل آموزش و پرورش فارس؛مدیرکل آموزش و پرورش فارس از پذیرش و اسکان یک میلیون ۷۲۶ هزار نفرروز مهمان نوروزی تاصبح دوازدهم فروردین۹۸ در مدارس و اماکن وابسته به اموزش و پرورش فارس خبر داد.

اسکان یک میلیون ۷۲۶ هزار نفرروز مهمان نوروزی در مدارس فارسبه گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز،  علی عسکرنجفی مدیرکل آموزش و پرورش فارس درخصوص آخرین امار اسکان در مدارس استان، گفت: تاصبح روز دوشنبه دوازدهم فروردین ۹۸ نزدیک به ۵۷۵ هزار و پانصد نفر در قالب نزدیک به ۱۶۰ هزار خانواده و در مجموع یک میلیون ۷۲۶ هزار نفرروز در مدارس و اماکن وابسته به اموزش و پرورش فارس اسکان داده شدند.

وی افزود: قبل از تعطیلات نوروزی پیش بینی می‌شد که امسال با افزایش اقامت مهمانان نوروزی در مدارس استان مواجه شویم، ولی شرایط جوی و سیل اخیر باعث شد سفر‌های نوروزی بسیاری از هموطنانمان سریعتر از هر سال به پایان برسد.

نجفی ادامه داد: فعالیت ستاد‌های اسکان در اموزش و پرورش فارس همچنان ادامه خواهد داشت و جای نگرانی برای همکاران فرهنگی مهمان نوروزی که متقاضی اقامت در شیراز برای ایام باقی مانده تعطیلات هستند وجود ندارد.
انتهای پیام/م

اسکان مهمان نوروزی در مدارس فارس

منبع

این مطلب را هم ببینید
دام‌های قاچاق در دام پلیس فسا
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب