۲۱ واحد غذایی متخلف در جهرم تعطیل شدند
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

۲۱ واحد غذایی متخلف در جهرم تعطیل شدند

سید مجید ارجمند دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای اجرای قانون اصلاحیه ماده ۱۳ قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و با توجه به تشدید مسافرت‌های نوروزی از مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی شهرستان بازدید شد.وی اظهار داشت: با توجه به تجهیز کارشناسان سلامت محیط به دستگاه‌های سنجش […]

سید مجید ارجمند دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای اجرای قانون اصلاحیه ماده ۱۳ قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و با توجه به تشدید مسافرت‌های نوروزی از مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی شهرستان بازدید شد.
وی اظهار داشت: با توجه به تجهیز کارشناسان سلامت محیط به دستگاه‌های سنجش آلودگی، نظارت‌های بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، به ویژه در صنوف حساس، با شدت و جدیت بیشتری انجام می‌گیرد.
معاون دانشگاه علوم پزشکی جهرم با تأکید بر انجام مستمر کنترل و نظارت‌های بهداشتی، از شهروندان خواست در هنگام خرید مواد غذایی به تاریخ تولید و انقضای مواد غذایی و همچنین داشتن مشخصات بهداشتی روی بسته‌بندی مواد غذایی توجه کنند.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، مراتب را جهت بررسی سریع به سامانه رسیدگی به شکایات بهداشتی با شماره ۱۹۰ منعکس کنند.
شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.
۹۹۱۰/ ۲۰۲۷

منبع

این مطلب را هم ببینید
افتتاح دو خانه هلال در شهرستان سپیدان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب