تعطیلی ۲۱ واحد غذایی متخلف در جهرم
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

تعطیلی ۲۱ واحد غذایی متخلف در جهرم

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از تعطیلی ۲۱ واحد غذایی متخلف در این شهرستان خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سید مجید ارجمند معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: از ابتدای امسال تاکنون، ۲۱ فروشگاه تهیه و توزیع محصولات غذایی متخلف در سطح شهرستان جهرم پلمب […]

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از تعطیلی ۲۱ واحد غذایی متخلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سید مجید ارجمند معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: از ابتدای امسال تاکنون، ۲۱ فروشگاه تهیه و توزیع محصولات غذایی متخلف در سطح شهرستان جهرم پلمب شده‌اند.

وی افزود: در راستای اجرای قانون اصلاحیه ماده ۱۳ قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و با توجه به تشدید مسافرت‌های نوروزی از مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی شهرستان بازدید شد.

ارجمند اظهار داشت: با توجه به تجهیز کارشناسان سلامت محیط به دستگاه‌های سنجش آلودگی، نظارت‌های بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، به ویژه در صنوف حساس، با شدت و جدیت بیشتری انجام می‌گیرد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی جهرم با تأکید بر انجام مستمر کنترل و نظارت‌های بهداشتی، از شهروندان خواست در هنگام خرید مواد غذایی به تاریخ تولید و انقضای مواد غذایی و همچنین داشتن مشخصات بهداشتی روی بسته‌بندی مواد غذایی توجه کنند.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، مراتب را جهت بررسی سریع به سامانه رسیدگی به شکایات بهداشتی با شماره ۱۹۰ منعکس کنند.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.
انتهای پیام/م

پلمب واحدهای غذایی متخلف در جهرم

منبع

این مطلب را هم ببینید
معاون امور زائرین استانداری فارس از شهرستان ممسنی آمد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب