۱۲ فروردین روز تجلی اراده ملی است
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

۱۲ فروردین روز تجلی اراده ملی است

آیت الله احمد بهشتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یوم‌الله دوازدهم فروردین به عنوان روز تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ملت قهرمان و شجاع ایران اسلامی و تجلی اراده ملی و خواست ملت ایران در تعیین سرنوشت کشور خود و کوتاه کردن دست اجانب داخلی و خارجی نظام سلطه […]

آیت الله احمد بهشتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یوم‌الله دوازدهم فروردین به عنوان روز تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ملت قهرمان و شجاع ایران اسلامی و تجلی اراده ملی و خواست ملت ایران در تعیین سرنوشت کشور خود و کوتاه کردن دست اجانب داخلی و خارجی نظام سلطه و طاغوت در تاریخ کهن ایران زمین می درخشد.
وی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران در ۱۲ فروردین سال ۵۸ عزم و اراده خود رابرای برگزیدن نظام اسلامی به منصه ظهور رساند گفت: دوازدهم فروردین طلوع فجر برپایی حکومت اسلامی با رویکرد مردم‌سالاری دینی است؛ پدیده‌ای نوظهور در عرصه اداره و مدیریت جوامع بشری که با درنوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی و دیپلماتیک مورد اقبال عمومی جوامع و کشورها قرار گرفته و امروزه به وضوح آثار و برکات آن قابل مشاهده برای دوست و دشمن است.
نماینده فارس در مجلس خبرگان رهبری یوم‌الله ۱۲ فروردین را تجسم عینی جمهوریت در برپایی حکومت اسلامی دانست و گفت : این روز، روز حقیقی پیاده‌سازی جمهوریت در متن اسلام، تحقق اراده و عزم ملی، اتحاد عمومی و انسجام اسلامی ملت شجاع ایران در برپایی حکومت اسلامی است.
دکتر بهشتی اضافه کرد: یوم‌الله ۱۲ فروردین، نقطه عطف و تاریخی ملت قهرمان و فهیم ایران اسلامی و نخستین ثمره ارزشمند و دستاورد سترگ پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد : یوم‌الله ۱۲ فروردینˈ؛ روز وحدت ملی ایرانیان و روز ظهور شخصیت واقعی مردم ایران، روز تثبیت انقلاب اسلامی و روزتأکید وتثبیت استقلال‌طلبی واقعی ملت ایران اسلامی است.
مردم غیور ایران اسلامی در روزهای دهم و یازدهم فروردین‌ ماه ۵۸ زمینه‌ساز یوم‌الله ۱۲ فروردین شدند و با رای قاطع به جمهوری اسلامی، مردم سالاری دینی، هوشیاری و آگاهی خود را به نمایش گذاشتند.
به گزارش ایرنا در روز پربرکت ۱۲ فروردین، حکومتی مردمی مبتنی بر اصل ولایت فقیه بر مبنای آرای اکثر مردم تثبیت شد و ملت مسلمان ایران با رای ۹۸٫۲ درصدی خود نظام جمهوری اسلامی را رسما تایید کردند.
۶۱۱۳/ ۲۰۲۷

این مطلب را هم ببینید
رقابت‌های کاراته بین المللی اوراسیا در شیراز

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب