مسمومیت ۳ نفر با گاز مونوکسید کربن
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

مسمومیت ۳ نفر با گاز مونوکسید کربن

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان نی ریز؛استفاده از زغال در چادر مسافرتی سبب مسمومیت ۳نفر شد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محمدحسین کچویی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان نی ریز از مسمومیت ۳ نفربه علت استفاده از زغال در چادر مسافرتی در ساعت ۶:۵۱ صبح دوازدهم فروردین ماه که به پایگاه قطرویه مراجعه […]

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان نی ریز؛استفاده از زغال در چادر مسافرتی سبب مسمومیت ۳نفر شد.

مسمومیت ۳ نفر با گاز مونوکسید کربنبه گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محمدحسین کچویی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان نی ریز از مسمومیت ۳ نفربه علت استفاده از زغال در چادر مسافرتی در ساعت ۶:۵۱ صبح دوازدهم فروردین ماه که به پایگاه قطرویه مراجعه کرده بودند خبر داد.

وی ادامه داد: افراد که دچار سردرد و تهوع شده بودند به درمانگاه قطرویه انتقال یافتند.

کچویی افزود: علایم مسمومیت با گاز مونوکسید کربن تنگی نفس، سردرد، سرگیجه، تهوع و کاهش هوشیاری است که این علایم را جدی گرفته در موارد برخورد با مسمومیت با گاز مونوکسید کربن ابتدا مصدومین را از محیط آلوده به گاز مونوکسید کربن خارج نمایید سپس فورا با اورژانس۱۱۵ تماس بگیرید و از باز بودن راه هوایی مصدومین اطمینان حاصل کنند.

وی در پایان از همشهریان خواستند که نکات ایمنی را جدی گرفته و از روشن کردن وسایل گرمایشی در چادر‌های مسافرتی خودداری کنند.
انتهای پیام/م

گازگرفتگی در نی ریز

منبع

این مطلب را هم ببینید
بازیکن سابق آلومینیوم در فجر سپاسی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب