تمهیدات پلیس فارس برای روز ۱۳ فروردین
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

تمهیدات پلیس فارس برای روز ۱۳ فروردین

رئیس پلیس راه شمال استان فارس تمهیدات پلیس را برای روز طبیعت اعلام کرد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، دهقانی رئیس پلیس راه شمال استان فارس در خصوص تمهیدات پلیس فارس در روز ۱۳ فروردین، گفت: همه تیم‌های پلیس راه به صورت محسوس و نامحسوس در محور‌های مواصلاتی حضور فعال دارند […]

رئیس پلیس راه شمال استان فارس تمهیدات پلیس را برای روز طبیعت اعلام کرد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، دهقانی رئیس پلیس راه شمال استان فارس در خصوص تمهیدات پلیس فارس در روز ۱۳ فروردین، گفت: همه تیم‌های پلیس راه به صورت محسوس و نامحسوس در محور‌های مواصلاتی حضور فعال دارند و به منظور ارتقاء ایمنی و جلوگیری از حوادث رانندگی اقدامات خود را انجام خواهند داد.

رئیس پلیس راه شمال استان فارس ادامه داد: فردا تردد وانت بار‌ها و کامیون‌هایی که اقدام به سوار کردن مسافر می‌کنند، موتورسیکلت‌هایی که راکبان آن‌ها از کلاه ایمنی استفاده نمی‌کنند و ناوگان باربری به جز کامیون‌های حامل مواد غذایی فاسد شدنی و سوخت در سطح محور‌های مواصلاتی ممنوع است و از حرکت آن‌ها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

سرهنگ دهقانی با بیان اینکه در صورت مناسب بودن شرایط جوی، از گشت هوایی نیز برای کنترل محور‌های مواصلاتی استفاده خواهد شد، از مردم خواست تا با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی سفری خوب و توام با سلامتی را برای خود و دیگران رقم بزنند.

انتهای پیام/چ

تمهیدات پلیس فارس برای روز طبیعت

منبع

این مطلب را هم ببینید
سامانه بارشی جدید در راه فارس است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب