۱۰ تن چوب قاچاق در مرودشت توقیف شد
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

۱۰ تن چوب قاچاق در مرودشت توقیف شد

فرمانده انتظامی مرودشت از کشف ۱۰ تن چوب قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون در آن شهرستان خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده انتظامی مرودشت گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پاسگاه انتظامی، هنگام گشت زنی در محور شیراز […]

فرمانده انتظامی مرودشت از کشف ۱۰ تن چوب قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده انتظامی مرودشت گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پاسگاه انتظامی، هنگام گشت زنی در محور شیراز به سمت اصفهان، به یک دستگاه کامیون حامل بار چوب مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در بررسی از این کامیون ۱۰ تن چوب قاچاق و بدون هر گونه مجوز قانونی کشف، وسیله نقلیه توقیف، راننده دستگیر و جهت طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ زراعتیان با بیان این که برابر نظر کارشناسان ارزش این محموله قاچاق بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: پلیس با تمام توان و جدیت با قاچاقیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی حتی در تعطیلات نوروز هم مقابله می‌کند.

وی گفت: شهروندان می‌توانند هر گونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص اقدامات مجرمانه را از طریق تلفن ۱۱۰ به صورت ۲۴ ساعته با ماموران در میان بگذارند.

انتهای پیام/چ

کشف چوب قاچاق در مرودشت

منبع

این مطلب را هم ببینید
اجرای طرح تاب آوری جوامع محلی فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب