اسکان ۱ میلیون و ۷۲۶ هزار نفر در مدارس استان فارس
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

اسکان ۱ میلیون و ۷۲۶ هزار نفر در مدارس استان فارس

شیراز _ مدیرکل آموزش و پرورش فارس از اسکان ۱ میلیون و ۷۲۶ هزار نفر روز در مدارس استان فارس خبر داد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، علی عسکرنجفی با اشاره به آخرین آمار اسکان در مدارس استان، گفت: تا […]

شیراز _ مدیرکل آموزش و پرورش فارس از اسکان ۱ میلیون و ۷۲۶ هزار نفر روز در مدارس استان فارس خبر داد.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، علی عسکرنجفی با اشاره به آخرین آمار اسکان در مدارس استان، گفت: تا صبح روز دوشنبه دوازدهم فروردین ۹۸ نزدیک به ۵۷۵ هزار و پانصد نفر در قالب نزدیک به ۱۶۰ هزار خانواده و در مجموع یک میلیون و ۷۲۶ هزار نفر روز در مدارس و اماکن وابسته به آموزش و پرورش فارس اسکان داده شدند.

وی افزود: قبل از تعطیلات نوروزی پیش بینی می‌شد که امسال با افزایش اقامت مهمانان نوروزی در مدارس استان مواجه شویم ولی شرایط جوی و سیل اخیر باعث شد سفرهای نوروزی بسیاری از هموطنانمان سریع‌تر از هر سال به پایان برسد.

نجفی ادامه داد: فعالیت ستادهای اسکان در آموزش و پرورش فارس همچنان ادامه خواهد داشت و جای نگرانی برای همکاران فرهنگی مهمان نوروزی که متقاضی اقامت در شیراز برای ایام باقی مانده تعطیلات هستند وجود ندارد.

منبع

این مطلب را هم ببینید
۲ کشته در واژگونی موتورسیکلت/کشف بیش از ۲۰۰ کیلوگرم تریاک
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب