معدوم سازی بیش از ۸ هزار تن مواد غذایی غیر بهداشتی در جهرم
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

معدوم سازی بیش از ۸ هزار تن مواد غذایی غیر بهداشتی در جهرم

۸ هزار و ۲۵۳ تن مواد غذایی غیر بهداشتی در شهرستان جهرم کشف و معدوم شد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمد رحمانیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان جهرم با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۳۱۵ بازرسی از مراکز، اماکن بین راهی و سامانه‌های آبرسانی از ۲۱ اسفند ماه ۹۷ تا ۱۰ فروردین ۹۸ […]

۸ هزار و ۲۵۳ تن مواد غذایی غیر بهداشتی در شهرستان جهرم کشف و معدوم شد.

معدوم سازی بیش از ۸ هزار تن مواد غذایی غیر بهداشتی در جهرم

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمد رحمانیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان جهرم با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۳۱۵ بازرسی از مراکز، اماکن بین راهی و سامانه‌های آبرسانی از ۲۱ اسفند ماه ۹۷ تا ۱۰ فروردین ۹۸ در این شهرستان انجام شده است، بیان کرد: در بازرسی از ۱۴۸ نمونه مواد غذایی، ۸ هزار و ۲۵۳ تن مواد غذایی غیر بهداشتی در این شهرستان کشف و معدوم شد.

وی با بیان اینکه تمام بازرسی‌های کارشناسان بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان جهرم به صورت شبانه روزی انجام شده ، افزود: هدف اصلی از این بازرسی‌ها ایجاد اطمینان در بهداشت عمومی شهرستان و برقراری آرامش برای مردم و مسافران نوروزی است که این بازرسی‌ها تا ۲۱ فروردین ماه امسال ادامه دارد.

رحمانیان تصریح کرد: تعداد صدور اخطار بحرانی و غیر بحرانی مراکز متخلف در این ایام ۱۷۸ مورد بوده که ۲۱ مورد آن به مراجع قضایی معرفی و پلمب شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان جهرم ادامه داد: ۱۲۹ نمونه گیری آب برای سنجش سلامت گرفته شده و تعداد کلرسنجی آب و سنجش با تجهیزات پرتابل به ترتیب ۲ هزار و ۴۵۰ و ۲ هزار و ۵۵ مورد بوده است.

وی تعداد رسیدگی به شکایات مردمی در این ایام ۶۶ مورد دانست و اضافه کرد: مردم می‌توانند هر گونه تخلف بهداشتی را به سامانه شکایات تلفنی ۱۹۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/ت

معدوم سازی مواد غذایی غیر بهداشتی در جهرم

منبع

این مطلب را هم ببینید
پخت ۱۶ تن آش نذری در کازرون
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب