مدیریت بحران فارس: سیلاب در کازرون کذب است
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

مدیریت بحران فارس: سیلاب در کازرون کذب است

رحیم آزادی دوشنبه در گفت و گو با ایرنا عنوان کرد: تا ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۲ فروردین، وضعیت همه شهرستان های استان فارس عادی است و هیچ مشکلی در استان فارس بر اثر بارش ها به وجود نیامده است.وی افزود: همه جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی نیز باز است و تردد در آن‌ها جریان دارد. […]

رحیم آزادی دوشنبه در گفت و گو با ایرنا عنوان کرد: تا ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۲ فروردین، وضعیت همه شهرستان های استان فارس عادی است و هیچ مشکلی در استان فارس بر اثر بارش ها به وجود نیامده است.
وی افزود: همه جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی نیز باز است و تردد در آن‌ها جریان دارد.
مدیرکل بحران استانداری فارس با اشاره به حضور فعالانه کارکنان فرمانداری های شهرستان های استان در روز تعطیل ۱۲ فروردین ادامه داد: تمام فرمانداری‌ها لحظه به لحظه به استانداری گزارش ارسال می‌کنند و تاکنون خبری مبنی بر بروز سیلاب در هیچ‌یک از نقاط مخابره نشده است.
آزادی تاکید کرد: وضعیت در استان فارس تاکنون خطرآفرین نبوده است و افراد نباید در چنین وضعیتی در فضای مجاری با ایجاد شایعات و دلهره در دل مردم، آنان را نگران کنند.
بنا بر اعلام هواشناسی فارس، سامانه بارشی که از روز شنبه وارد استان شده تا پس فردا صبح در فارس فعال است و پس از آن کاهش دما و مه صبحگاهی دور از انتظار نیست.
بر این اساس، شدت فعالیت این سامانه تا صبح سه شنبه و بیشتر در نیمه شمالی و غربی استان فارس است و با توجه به رگباری بودن عمده بارش های فصلی، خطر آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها به طور موقت وجود دارد.
این گزارش حاکی است، در روز چهارشنبه نیز در استان به ویژه در نواحی جنوبی و مرکزی شاهد رگبار و رعد و برق پراکنده، پنجشنبه در نواحی شمالی، غربی، مرکزی و جنوب غرب استان شاهد رگبار پراکنده و در روز جمعه ۱۶فروردین ماه جاری نیز شاهد رگبار باران همراه با رعد و برق در این استان خواهیم بود که در برخی نقاط به ویژه نیمه جنوبی استان به صورت بارش تگرگ خواهد بود.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷

این مطلب را هم ببینید
سرمایه‌گذاری اوقاف فارس در زمینه تولید و شرکت‌های دانش‌بنیان

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب