مردم کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به هلال احمر بسپارند
دوشنبه 1 آوریل 2019 2 سال قبل

مردم کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به هلال احمر بسپارند

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، آیت الله لطف الله دژکام ماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز و عنایت الله رحیمی استاندار فارس دوشنبه ضمن تقدیر از نوع دوستی و همدلی مردم شریف استان فارس از آنها خواستند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از […]

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، آیت الله لطف الله دژکام ماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز و عنایت الله رحیمی استاندار فارس دوشنبه ضمن تقدیر از نوع دوستی و همدلی مردم شریف استان فارس از آنها خواستند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر به عنوان مرجع قانونی به آسیب دیدگان اهدا کنند.
در این پیام مشترک ضمن سپاس و شکرگزاری به درگاه پروردگار به دلیل نزول رحمت الهی و قدردانی از عموم هم وطنان و هم استانی‌ها برای همراهی و مساعدت بی نظیر به آسیب دیدگان از سیل پنجم و ششم فروردین ماه، از همه گروه های فعال در امداد و نجات قدردانی شد.
در ادامه این پیام خطاب به مردم آمده است: به منظور اعمال مدیریت یکپارچه و موثر در امر کمک رسانی به مردم عزیز خواهشمند است کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر استان و یا شعب مستقر در شهرستان‌های این جمعیت به عنوان متولی قانونی کمک رسانی به آسیب دیدگان قهری اهدا فرمایند.
همچنین تاکید شده است: با مدیریت صحیح و نظارت مستمر کمک‌های خیرخواهانه شما بزرگواران به نیازمندان واقعی و مستحقین مربوطه اختصاص می یابد.
پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت.ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه از جمله منطقه سعدی و روستای کرونی با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبه رو شدند.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷

این مطلب را هم ببینید
رویای داشتن سقفی برای زندگی/گل‌بس‌های زنده را دریابیم

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب