محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی روز‌های باقی مانده نوروز
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی روز‌های باقی مانده نوروز

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس، محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی روز‌های باقی مانده نوروز را اعلام کرد. احمدی مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، با اشاره به محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی روز‌های باقی مانده نوروز، اظهار کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت روز ۱۳ فروردین […]

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس، محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی روز‌های باقی مانده نوروز را اعلام کرد.

احمدی مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، با اشاره به محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی روز‌های باقی مانده نوروز، اظهار کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت روز ۱۳ فروردین در همه محور‌های برون شهری کشور ممنوع است.

وی ادامه داد: ساعت ۷ صبح تا ۲۴ شب روز‌های ۱۵ و ۱۶ فروردین محور شیراز- کازرون-بوشهر و بالعکس و شیراز- نورآباد- گچساران-یاسوج و بالعکس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت ممنوع است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس اضافه کرد: حمل و نقل محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور گرفته کرده اند در همه راه‌های اصلی برون شهری از ساعت ۷ صبح روز پنج شنبه ۸ فروردین ممنوع بوده و تا ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۱۸ فروردین این ممنوعیت ادامه دارد.

احمدی افزود: ورود و تردد همه خودرو‌های ترانزیت مواد سوختی در شهر که از ساعت ۷ صبح روز پنج شنبه ۸ فروردین ممنوع بوده و تا ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۱۸ فروردین این ممنوعیت ادامه دارد.

وی تصریح کرد: همه خودروهای مذکور در سایر ایام طرح نوروز امسال تنها در ساعات روز مجاز به تردد بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل های ایمن بین راهی خواهند بود.

انتهای پیام/چ

محدودیت های ترافیکی در فارس

منبع

این مطلب را هم ببینید
زمین لرزه در کنارتخته
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب