اقرار سارقان به ۱۵ فقره سرقت
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

اقرار سارقان به ۱۵ فقره سرقت

فرمانده انتظامی مرودشت از شناسایی و دستگیری ۷ سارق طی ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده انتظامی مرودشت گفت: طرح‌های ضربتی پلیس با هدف برخورد قاطع با سارقان و هنجار شکنان در ایام تعطیلات نوروز هم با اقتدار کامل پلیس […]

فرمانده انتظامی مرودشت از شناسایی و دستگیری ۷ سارق طی ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده انتظامی مرودشت گفت: طرح‌های ضربتی پلیس با هدف برخورد قاطع با سارقان و هنجار شکنان در ایام تعطیلات نوروز هم با اقتدار کامل پلیس در نقاط آلوده و جرم خیز و با هماهنگی مراجع قضایی اجرا می‌شود.

وی افزود: در همین راستا ماموران طی ۴۸ ساعت گذشته پس از شناسایی منازل و پاتوق‌های تعدادی از سارقان، با اکیپ‌های جداگانه و در طرح‌های ضربتی اقدام به بازرسی از این منازل و پاتوق‌ها کرده و موفق شدند تعداد ۷ سارق دستگیر و بیش از ۱۵ فقره سرقت از آن‌ها کشف کنند.

زراعتیان ادامه داد: در بازجویی‌های فنی و پلیسی از دستگیر شدگان، ۶ فقره سرقت درون خودرو، ۳ فقره سرقت منزل، ۲ فقره سرقت احشام، یک فقره سرقت خودرو، یک فقره سرقت در معابر، یک فقره سرقت موتورسیکلت و یک فقره هم سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره به همراه مقادیری اموال سرقتی کشف شد که اموال به مالباختگان تحویل و متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.

رئیس پلیس شهرستان مرودشت به شهروندان اطمینان خاطر داد: اجرای چنین طرح‌هایی به طور مستمر و حتی به صورت ویژه در تعطیلات نوروز در دستور کار پلیس قرار دارد و خدمتگزاران مردم در انتظامی مرودشت بصورت شبانه روزی در جهت برخورد قاطع با هنجارشکنان و فراهم کردن امنیت و آرامش شهروندان گام برخواهند داشت.

وی گفت: هر چند پلیس برای پیشگیری از سرقت با تمام امکانات خود تلاش و کوشش می‌کند، با این وجود به شهروندان توصیه می‌کنیم چنانچه قصد سفر و یا ترک منازل خود را دارند، حتما منزل خود را به دوستان و آشنایان مورد اطمینان بسپارند و تا حد ممکن از خالی گذاشتن منزل پرهیز کنند.

این مطلب را هم ببینید
شیراز میزبان راهنمایان گردشگری

انتهای پیام/چ

دستگیری سارقان در مرودشت

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب