کلیه محورهای مواصلاتی استان فارس باز است
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

کلیه محورهای مواصلاتی استان فارس باز است

رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: علی رغم بارش باران در سطح استان، کلیه محورهای مواصلاتی باز است و تردد به صورت روان و عادی صورت می پذیرد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سرهنگ "عبدالهاشم دهقانی"اظهار داشت: بارش باران از روز گذشته در سطح استان فارس آغاز شده است و […]

رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: علی رغم بارش باران در سطح استان، کلیه محورهای مواصلاتی باز است و تردد به صورت روان و عادی صورت می پذیرد.
کلیه محورهای مواصلاتی استان فارس باز است

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سرهنگ "عبدالهاشم دهقانی"اظهار داشت: بارش باران از روز گذشته در سطح استان فارس آغاز شده است و کماکان ادامه دارد که این شرایط باعث لغزندگی جاده ها و سطح معابر در سراسر استان فارس شده است.
وی ادامه داد: با این وجود با حضور پر رنگ مأموران پلیس و سایر سازمان های امدادی، همه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد به صورت روان و عادی صورت می پذیرد.
رئیس پلیس راه شمالی فارس تصریح کرد: تنها در برخی از محورهای مواصلاتی عبور و مرور به دلیل آبگرفتگی معابر با کندی صورت می پذیرد که می طلبد مردم و مسافران نوروزی رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت و به هشدارهای پلیس توجه کنند.
سرهنگ دهقانی افزود: با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی وضعیت جوی فردا ( روز طبیعت) در استان فارس مناسب و مطلوب است، با این وجود پلیس راه استان فارس با تمرکز بر محورهای منتهی به تفرجگاه ها که با حجم بالایی از ترافیک روبرو خواهند شد، در خدمت رسانی حاضر و آماده خواهد بود.
وی در خصوص تمهیدات پلیس فارس در روز ۱۳ فروردین ، گفت: تمامی تیم های پلیس راه به صورت محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی حضور فعال دارند و به منظور ارتقاء ایمنی و جلوگیری از حوادث رانندگی اقدامات خود را انجام خواهند داد.
رئیس پلیس راه شمالی استان فارس افزود: فردا تردد وانت بارها و کامیون هایی که اقدام به سوار کردن مسافر می کنند، موتورسیکلت هایی که راکبان آنها از کلاه ایمنی استفاده نمی کنند و ناوگان باربری به جز کامیون های حامل مواد غذایی فاسد شدنی و سوخت در سطح محورهای مواصلاتی ممنوع است و از حرکت آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد.
سرهنگ دهقانی با بیان اینکه در صورت مناسب بودن شرایط جوی، از گشت هوایی نیز برای کنترل محورهای مواصلاتی استفاده خواهد شد، از مردم خواست تا با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی سفری خوب و توام با سلامتی را برای خود و دیگران رقم بزنند.

منبع

این مطلب را هم ببینید
ساماندهی پرونده‌های قدیمی دادگستری فارس تا پایان سال ۹۸
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب