هشدارهای پلیس فارس به مردم برای روز انس با طبیعت
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

هشدارهای پلیس فارس به مردم برای روز انس با طبیعت

سرپرست اداره آموزش همگانی معاونت اجتماعی پلیس فارس با ارائه هشدارهایی پیرامون روز طبیعت ( ۱۳ فروردین)، از مردم خواست به توصیه های پلیس توجه کنند. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، کارمند رتبه ۱۵ "مهدی نعمایی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: هر سال همزمان با ۱۳ […]

سرپرست اداره آموزش همگانی معاونت اجتماعی پلیس فارس با ارائه هشدارهایی پیرامون روز طبیعت ( ۱۳ فروردین)، از مردم خواست به توصیه های پلیس توجه کنند.
هشدارهای پلیس فارس به مردم برای روز انس با طبیعت

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، کارمند رتبه ۱۵ "مهدی نعمایی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: هر سال همزمان با ۱۳ فروردین و روز طبیعت با توجه به فرهنگ و سنن ایرانی، مردم برای تفریح و شادمانی به دامن طبیعت می روند تا جشن طبیعت و نو شدن زندگی را در کنار یکدیگر با شادمانی برگزار کنند و تعطیلات نوروزی را با شادی و سرور در طبیعت به پایان ببرند.
وی افزود: بی شک در این روز حجم مسافرت های درون و برون شهری افزایش می یابد و تا حدودی ترافیک شهری و جاده ای تغییرات محسوسی را تجربه می کنند، بنابراین فرماندهی انتظامی استان فارس ضمن تبریک مجدد سال نو به اطلاع عموم شهروندان می رساند، امسال نیز پلیس همچون سال های گذشته همگام و همدوش با مردم ضمن بسیج همه امکانات و نیروهای خدوم خود به برقراری نظم و امنیت جشن طبیعت و تسهیل در ترافیک شهری و جاده ای می پردازد.
این مقام انتظامی از مردم قانونمند استان فارس خواست ضمن همکاری با خدمت گذاران خود در نیروی انتظامی، قانون و مقررات را رعایت کرده و با حفظ خونسردی هنگام رانندگی در ترافیک درون و برون شهری، روز طبیعت و جشن نو شدن زندگی را بر خود و خانواده های خود تلخ نکرده و اوقات خوب و خوشی را برای خود و دیگران رقم بزنند و توصیه ها و هشدارهای پلیس را همیشه مد نظر داشته باشند.
سرپرست اداره آموزش همگانی معاونت اجتماعی پلیس فارس به شهروندان توصیه کرد: هنگام خروج از منزل درب ها، پنجره ها، نورگیرها و ورودی های پشت بام را با حصار و قفل های استاندارد محکم کنند، از نگهداری طلا و وجوه نقد و اسناد و مدارک در منزل جدا خودداری کرده و برای این منظور از صندوق امانات بانک ها استفاده کنند.
"نعمایی" تاکید کرد: مردم از حمل پول نقد به میزان زیاد خودداری کرده و از خدمات بانکی برای نقل و انتقال وجوه استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه شهروندان وسایل گران قیمت نظیر دوربین و رایانه همراه و نیز وجوه نقد را در خودرو در معرض دید قرار ندهند، تصریح کرد: در نقاط تفریحی و مذهبی برای پارک خودرو خود از پارکینگ های عمومی استفاده کرده و به کودکان خود بیاموزید افراد غریبه هرگز قابل اعتماد نیستند.
این مقام مسئول ادامه داد: در هنگام مراجعه افرادی با عنوان ماموران انتظامی یا خدماتی به شما، در اولین اقدام از آنها کارت شناسایی مطالبه کنید و در صورت عدم پذیرش تقاضای شما به سرعت با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید.
سرپرست اداره آموزش همگانی معاونت اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه رانندگان در صورت بارش باران و در نتیجه لغزنده شدن معابر، نکات ایمنی و سرعت مطمئنه را رعایت کنند، گفت: مدارک رانندگی شامل کارت خودرو، گواهی نامه رانندگی را همراه خود داشته باشید و در هنگام رانندگی رعایت فاصله طولی و سرعت مناسب با دیگر خودروها بهترین راه برای پیشگیری از بروز تصادفات رانندگی است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط نامساعد جوی در سطح استان، مهم ترین درخواست از کسانی که به دامان طبیعت مراجعه می کنند این نکته است که در حاشیه رودخانه ها و مسیل های آب قرار نگیرند و قبل از تاریکی هوا مراجعه و بازگشت را به ساعات پایانی شب نگذارند.

منبع

این مطلب را هم ببینید
رونمایی از کتاب میشود بمانی در فسا
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب